X LMF

Із 2013 року LMF є найбільшою конференцією про медіа і для медійників у Східній і Центральній Європі. Торік ми змінили формат і зосередились на проблемах, розв’язання яких критично важливе для міжнародної підтримки України в час великої війни. 

X LMF пройде 16-18 травня 2024 року у Львові. Фокусна тема ювілейної конференції: «Мова для порозуміння: шукати сенси в поляризованому світі».

«Час, коли гострота новин про російську агресію забезпечувала солідарність світу з Україною, минув. Тепер, аби бути почутими й отримувати підтримку, ми повинні на рівних вливатись у світову спільноту, пояснювати себе й розуміти інших», — говорить керівниця Львівського медіафоруму Ольга Мирович. 

На Х LMF ми шукатимемо спільну мову й визначатимемо роль, яку в цих пошуках відіграють медіа, громадянське суспільство, міжнародні організації, національні органи влади, дипломати та інші учасники процесу.

Конференція буде цікавою насамперед: 

  1. Міжнародним фондам, гуманітарним і медійним організаціям.
  2. Міжнародним організаціям, які розслідують воєнні злочини.
  3. Аналітикам й аналітичним центрам, які працюють з темами пропаганди, дезінформації, медіа, наративами загалом — і з Україною зокрема.
  4. Журналістам і редакторам українських й іноземних медіа:
  • суспільно-політичних видань;
  • нішевих медіа про медіа;
  • спеціалізованих медіа про політику, геополітику, суспільство, історію.

Якщо ви хочете стати учасником / учасницею ювілейної конференції, заповніть форму. Дедлайн: 6 травня 2024 року. 

Звертаємо увагу, що через формат ми вимушені обмежити кількість гостей. Реєстрація не гарантує відбір до участі в X LMF. Ви отримаєте відповідь на електронну пошту протягом 10 робочих днів із моменту подання. Організатори залишають за собою право не надавати пояснень щодо результатів відбору.

«Ми не продаємо квитків на цьогорічну конференцію — вхід буде безкоштовним, — каже керівниця Львівського медіафоруму Ольга Мирович. — Але ми заохочуємо гостей X LMF зробити внесок у нашу роботу, щоб ми й надалі допомагали українським журналістам і медіа». Львівський медіафорум запропонує всім гостям конференції Х LMF зробити пожертву на розвиток нашої постійної програми психологічної підтримки медіа. 

Більше про це читайте тут.

Деталі про програму X LMF ми анонсуємо на сайті й сторінках Львівського медіафоруму в соцмережах.

Якщо у вас є запитання або пропозиції щодо конференції, пишіть на info@lvivmediaforum.com.