
LMF 2025
У 2025 році конференція LMF відбудеться 15—17 травня у Львові. Фокусна тема події — «Називати речі своїми іменами: вибір, рішення, відповідальність».
Програму LMF 2025 формують два потоки:
Frankly Spoken — світоглядний потік, де говоритимемо про виклики, що стоять перед медіа та демократією у глобальному контексті. Тут обговорюватимуться питання інформаційної безпеки, свободи слова, відповідальності журналістів, а також роль медіа в часи змін та криз.
Smartly Done — практичний потік для тих, хто створює контент і працює в комунікаціях. Тут розбиратимемо реальні кейси, розглядатимемо сучасні виклики українських та іноземних медійників і ділимося інструментами для ефективної роботи.
Окрім насиченої дискусійної програми, LMF 2025 матиме культурну частину, яка допоможе учасникам конференції перезавантажитися, познайомитись та поспілкуватись.
Усі події в межах програми цьогорічної конференції відбуватимуться англійською мовою без перекладу.
Ключовою спікеркою відкриття LMF 2025 стане Катерина Зарембо — політична аналітикиня, експертка із зовнішньої та безпекової політики й громадянського суспільства України. З червня 2024 року — парамедикиня Медичного батальйону «Госпітальєри».

Крім того, серед спікерів конференції: лауреатка Пулітцерівської премії, колумністка The Atlantic Енн Епплбом; колумбійська журналістка та кореспондентка France 24 Каталіна Ґомес; данська аналітикиня Міккеліне Томсен; фахівчиня OCCRP Аїда Черкез; CEO The Reckoning Project Джанін ді Джованні; головний редактор openDemocracy Аман Сеті; філософ і президент Українського ПЕН Володимир Єрмоленко; журналістка Ангеліна Карякіна; речник бригади НГУ «Хартія» Володимир Дегтярьов та інші.
З програмою LMF 2025 можна ознайомитись за посиланням. Програма фіналізується й остаточний варіант буде опублікований на початку травня, про що організатори повідомлять окремо.
Для кого LMF 2025
Конференція буде корисною для всіх, хто працює в міжнародному інформаційному полі: іноземних та українських медіафахівців, дослідників, політиків, спеціалістів з комунікацій, публічних інтелектуалів, представників громадського сектору та міжнародних організацій.
Як долучитися?
Реєстрація на LMF 2025 відкрита — заповнюйте заявку за посиланням. Відповідь щодо участі від організаторів надійде не пізніше ніж через 20 календарних днів після заповнення форми. Зверніть увагу: цього року участь у конференції передбачає обов’язковий благодійний внесок, який піде на підтримку роботи ГО «Львівський медіафорум».
Дедлайн подачі заявки — 1 травня 2025 року.
Через особливості формату кількість місць обмежена. Подання заявки не гарантує участі, і організатори залишають за собою право не розголошувати критерії відбору.
Дякуємо партнерам, які підтримали конференцію
LMF 2025 організовує команда громадської організації «Львівський медіафорум». Ми щиро вдячні нашим партнерам за підтримку події.
Ключові партнери: National Endowment for Democracy (NED) та International Visegrad Fund.
Програмні партнери: UNESCO та People of Japan; the European Centre for Press and Media Freedom та the Federal Foreign Office of Germany; the Council of Europe.
Контрибʼютори: the North Atlantic Treaty Organization (NATO); RE:Cover Ukraine: a Peer-to-Peer Journalism Project; Лабораторія журналістики суспільного інтересу; Благодійний фонд Андрія Хрипти; CAT-UA.
Інформаційні партнери: Euromaidan Press; The Ukrainians; The Kyiv Independent; Українська правда; The Fix; UkraineWorld; Gazeta Wyborcza; Громадське радіо; Seznam Zprávy; LINIE; Deník N; Silicon Curtain; n-ost; European Resilience Initiative Center; Суспільне мовлення; Суспільне культура; Бабель; The Gaze; Global Voices; Рубрика; Вікно відновлення; Накипіло; Читомо; Сенсор; Медіамейкер; Інше інтервʼю; Конструктив; Комісія з журналістської етики.
Партнери культурної програми: Музей народної архітектури та побуту ім. Климентія Шептицького; Платформа памʼяті Меморіал; Лірум; Львівська пошта.
Дякуємо за підтримку Львівській міській раді.