Два потоки і ще дещо особливе: як побудована програма X LMF

Ви вже бачили програму ювілейної конференції LMF, яку ми готуємось провести 16—18 травня у Львові. Другий і третій дні поділені на два потоки — Common Language і Common Sense.

Назви потоків перегукуються з фокусною темою конференції — «Common Language for Common Sense: Search For Meaning in Polarized World».

Common Language — це потік, де буде більше світоглядних дискусій і публічних інтерв’ю. Тут ітиметься про стратегії перемоги України у війні за незалежність, про вплив медіа на формування історичної пам’яті, про зміни, які вносить сучасна війна в етику і практики журналістів, про порозуміння в час поляризації тощо.

Common Sense — більш практичний потік, де ділитимуться досвідом і шукатимуть рішення. Тут говоритимуть про протидію тиску на журналістів, про використання штучного інтелекту в роботі медіа, про вплив технологічних платформ на поляризацію суспільства, про психічне здоров’я і психологічну підтримку медійників тощо. Тут ми також представимо нову роботу дослідницької команди LMF.

Також на конференції будуть тематичні спецподії, організовані спільно з нашими партнерами. Їх ми оголосимо учасникам конференції окремо, як і культурну програму.

На жаль, через обмеження часів війни ми не можемо запросити на конференцію всіх охочих. Але ми транслюватимемо онлайн окремі події і подбаємо, аби все найцінніше й найцікавіше з конференції згодом було в публічному доступі. Стежте за анонсами!

Реєстрація на конференцію триває (але незабаром завершиться).

Якщо хочете бути на X LMF, не зволікайте — кількість місць обмежена.