Як взяти участь у X LMF

X LMF відбудеться 16—18 травня 2024 року. Цього року конференція вдруге пройде в одному з найбільших укриттів Львова.  

У час великої війни ми змінили формат і зосередились на проблемах, розв’язання яких критично важливе для міжнародної підтримки України. Фокусна тема X LMF — «Мова для порозуміння: шукати сенси в поляризованому світі». Робоча мова — англійська (із синхронним перекладом українською).

Конференція буде цікавою насамперед: 

  1. Міжнародним фондам, гуманітарним і медійним організаціям.
  2. Міжнародним організаціям, які розслідують воєнні злочини.
  3. Аналітикам й аналітичним центрам, які працюють з темами пропаганди, дезінформації, медіа, наративами загалом — і з Україною зокрема.
  4. Журналістам і редакторам українських й іноземних медіа:
  • суспільно-політичних видань;
  • нішевих медіа про медіа;
  • спеціалізованих медіа про політику, геополітику, суспільство, історію

Реєстрація на X LMF

Якщо ви хочете стати учасником / учасницею ювілейної конференції, заповніть форму

Звертаємо увагу, що через формат ми вимушені обмежити кількість гостей. Реєстрація не гарантує відбір до участі в X LMF. Ви отримаєте відповідь на електронну пошту протягом 10 робочих днів із моменту подання. Організатори залишають за собою право не надавати пояснень щодо результатів відбору.

«Ми не продаємо квитків на цьогорічну конференцію — вхід буде безкоштовним, — каже керівниця Львівського медіафоруму Ольга Мирович. — Але ми заохочуємо гостей X LMF зробити внесок у нашу роботу, щоб ми й надалі допомагали українським журналістам і медіа». Львівський медіафорум запропонує всім гостям конференції Х LMF зробити пожертву на розвиток нашої постійної програми психологічної підтримки медіа. 

Більше про це читайте тут.

Програму X LMF ми незабаром анонсуємо на сайті й сторінках Львівського медіафоруму в соцмережах. Підписуйтесь, щоб не пропустити.

Якщо у вас виникнуть запитання щодо реєстрації, пишіть на пошту: participants@lvivmediaforum.com.