X LMF шукає волонтерів і волонтерок

Ювілейна подія пройде 16-18 травня 2024 року у Львові. Фокусна тема: «Мова для порозуміння: шукати сенси в поляризованому світі». Торік ми змінили формат і зосередились на проблемах, розв’язання яких критично важливе для міжнародної підтримки України в час великої війни. 

«Наші волонтери — підкорювачі найскладніших завдань: приборкувачі реєстраційних списків, складних запитань і мовних бар’єрів. Уже багато років вони — неймовірна частина спільноти LMF, без якої ми не уявляємо конференції. 

Волонтерство в нас — це можливість побачити зсередини, як працює одна з найбільших подій України, познайомитись з українськими й іноземними медійниками. І, можливо, навіть приєднатись до команди Львівського медіафоруму. Маємо декілька успішних кейсів у проєктному, комунікаційному й адміністративному відділах організації», — Дара Франко, комунікаційниця Львівського медіафоруму.

<i>Команда волонтерів LMF 2023</i>
Команда волонтерів LMF 2023

Серед можливих напрямків долучення: реєстрація, супровід гостей, робота в залах, хостес.

Приєднуйтесь до волонтерської команди, якщо ви:

  • любите спілкуватися з людьми;
  • не боїтесь проявляти ініціативність і вмієте розрулювати складні ситуації;
  • маєте досвід волонтерства або хочете його отримати;
  • знаєте англійську на рівні B1 і вище;
  • любите Львівський медіафорум і цікавитесь медіасвітом.

Обіцяємо новий досвід і знайомства, крутий мерч і можливість попрацювати у креативній команді. Заповнюйте анкету й приєднуйтесь до творців X LMF.

Дедлайн реєстрації — 24 березня 2024 року (23:59). Радимо не відкладати можливість на останній день, бо кількість місць обмежена.