На X LMF збиратимемо пожертви на програму психологічної підтримки медіа

Внески гостей допоможуть нам підтримувати й перезавантажувати українських журналістів у 2024 році. 

Львівський медіафорум пропонуватиме всім гостям конференції LMF зробити пожертву на розвиток нашої постійної програми психологічної підтримки медіа. Завдяки цим грошам ми зможемо й надалі оплачувати індивідуальні психологічні консультації і організовувати ретрити для медійників.  

Українські журналісти десять років працюють у країні, де триває війна. Повномасштабна російська агресія стала ще одним величезним викликом для їхнього психічного здоров’я. Згідно з дослідженням Інституту масової інформації, 2023 року 98% опитаних журналістів відчували стрес, 59% — постійну втому, 35% — безнадію. І якщо у світі турбота про психічне здоров’я журналістів стає трендом, в Україні психологічну допомогу отримує лише 15% медійників. Ми працюємо над тим, аби змінити цю ситуацію на краще. 

За два роки роботи програми психологічної підтримки медіа ми: 

  • забезпечили 230 індивідуальних психологічних консультацій для медійників; 
  • провели ретрити в Карпатських горах для 250 журналістів і фіксерів, а також членів їхніх сімей. 

Більше про наші ретрити читайте в матеріалі «Рубрики»

Добровільні пожертви гостей X LMF важливі для нас, аби продовжувати цю роботу у 2024 році. «Ми не продаємо квитків на цьогорічну конференцію — вхід буде безкоштовним, — коментує керівниця Львівського медіафоруму Ольга Мирович. — Але ми заохочуємо гостей X LMF зробити внесок у нашу роботу, щоб ми й надалі допомагали українським журналістам і медіа». 

Ми запропонуємо охочим зробити пожертву через платіжний сервіс або скриньку на локації LMF.

Зібрані гроші підуть на підтримку активностей у межах постійної програми психологічної підтримки медійників. 

Ювілейна конференція LMF пройде у Львові 16—18 травня 2024 року. Із 2013 року LMF є найбільшою конференцією про медіа і для медійників у Східній і Центральній Європі. Торік ми змінили формат і зосередились на проблемах, розв’язання яких критично важливе для міжнародної підтримки України в час великої війни.

Фокусна тема цьогорічної конференції — «Мова для порозуміння: шукати сенси в поляризованому світі». Її гостями стануть медійники, публічні інтелектуали, науковці, дипломати, правозахисники та громадські діячі з усього світу.