LMF Talks: Львівський медіафорум запрошує на розмови про медійне майбутнє

Львівський медіафорум продовжує розмову про сьогодення й майбутнє медіа, правду й дезінформацію, цивілізацію та її спроможність чинити спротив варварському наступу, яка зав’язалась на конференції LMF 2023.

Ми розпочинаємо LMF Talks — цикл публічних онлайн- і офлайн-заходів різного формату, сфокусованих на майбутньому. Майбутньому України як частини західної цивілізації і українських медіа як частини європейського і глобального медіапростору. 

Перша подія відбудеться вже 21 червня о 18:30 — LMF Talks 2.0: «From the Caucasus to Africa: Global Fallout of the War in Ukraine». Локація: Lviv Media Hub.

Ми поговоримо про те, як повномасштабне вторгнення Росії в Україну впливає на світ. Ступінь та ознаки цього впливу на кожну конкретну країну через призму досвіду журналістів-репортерів.

LMF Talks: Львівський медіафорум запрошує на розмови про медійне майбутнє

Спікер і спікерка: 

Наталія Антелава — грузинська журналістка, співзасновниця й головна редакторка Coda.Story, співзасновниця ZEG Festival.

До заснування Coda Наталія Антелава була кореспонденткою BBC на Кавказі, у Центральній Азії, на Близькому Сході та в Сполучених Штатах. Висвітлювала вторгнення Росії в Грузію та перше вторгнення в Україну, писала про конфлікти в Африці та на Близькому Сході.

Джон Лі Андерсон — журналіст, письменник і військовий кореспондент. Він розпочав репортерську кар’єру на початку 1980-х років, записував громадянські війни в Центральній Америці для журналу TIME та інших видань. Як штатний автор The New Yorker з 1998 року висвітлював міжнародні конфлікти, зокрема в Сирії, Україні, Лівії, Іраку, Афганістані, Лівані, Сомалі, Судані, Анголі, Малі, Ліберії та Центральноафриканській Республіці.

Роботи Андерсона публікували в The New York Times, Harper's, El Pais, Internazionale, The Financial Times тощо. 

Участь у LMF Talks безкоштовна. Щоб долучитись, заповніть реєстраційну форму. Мова події: англійська.

Ми творимо цей проєкт за підтримки National Endowment for Democracy. Якщо у вас є запитання щодо події або пропозиції для співпраці, пишіть на: info@lvivmediaforum.com.