LMF 2021 відбудеться у серпні!

LMF 2021, головна медійна конференція Центрально-Східної Європи, відбудеться 26-28 серпня.

Команда планує провести конференцію офлайн. Виконавчий директор ГО «Львівський медіафорум» Юрій Опока зазначає:

«Охочі відвідати LMF можуть пройти попередню реєстрацію (http://bit.ly/LMF2021reg) та першими отримувати інформацію про конференцію. Фокусна тема події, програма та офіційний старт реєстрації будуть оголошені незабаром». 

Нагадаємо, що VIII LMF мав відбутися у 2020 році, однак через пандемію, спричинену COVID-19, подію було перенесено. За цей час організація «Львівський медіафорум» спрямувала свої ресурси на підтримку медіаспільноти та реалізувала 13 проєктів.

За 7 років подію відвідали понад 5500 учасників; участь у лекціях, дискусіях, майстер-класах та обговореннях взяли 600 спікерів з 50 країн світу.  Команда ГО «Львівський медіафорум» створила екосистему людей, ідей та організацій, яка комплексно впливає на формування вільного демократичного медіаринку в Центрально-Східній Європі. 

У попередні роки на майданчику медіафоруму виступали всесвітньо відомі журналісти, громадські діячі, лауреати Пулітцерівської премії та люди, які змінювали цей світ за допомогою слова, зокрема: Адам Міхнік,  Енн Епплбом, Пітер Померанцев, Бернар-Анрі Леві, Денніс Чемберлін та інші. Тут ділились своїм досвідом та дискутували медійники з Reuters, Washington Post, BBC, The Wall Street Journal, The Guardian, Gazeta Wyborcza та інших світових медіа. 

Щороку на медіафорумі підіймають важливі та актуальні для суспільства теми: свобода слова, корупція, війна, вільна журналістика, розвиток медіаринку, міжнародна політика.

LMF — це не просто медіатрадиція. Lviv Media Forum — це якісні знання, неординарний досвід, атмосфера та чудове місце для продуктивних знайомств із професіоналами з різних куточків України та світу. 

Слідкуйте за новинами Львівського медіафоруму — на сайті та в соцмережах: FacebookInstagramTwitter.