Яким був 2020 для Львівського медіафоруму

Яким був 2020 для Львівського медіафоруму?

У березні, коли все зупинилось — ми набрали швидкості. Скасувавши LMF 2020, ми спрямували наші сили на підтримку медіаспільноти та реалізували 13 проєктів:

  • 52 редакції отримали менторську та фінансову підтримку, яка допомогла їм продовжувати працювати над розвитком під час пандемії COVID-19;
  • 318 матеріалів було профінансовано в межах проєкту Media Emergency Fund;
  • 7 регіональних редакцій отримали менторський та експертний супровід, а також по 100 000 грн на впровадження інновацій завдяки проєкту Local Media Innovations.

  • Створили корисний та якісний відеоконтент: провели 1 340 хвилин прямих трансляцій у соцмережах, а відео охопили 145 468 користувачів у фейсбуці. Спікерами наших онлайн-подій стало 17 медіаекспертів з різних країн світу.
  • Інформаційна кампанія #цінаслова, яку ми розпочали спільно з Премією імені Георгія Ґонґадзе задля підтримки цінностей якісної журналістики, охопила 500 761 користувача.

Наша команда продовжувала працювати у напрямку формування ком’юніті та підтримки журналістів з різних куточків світу, зокрема:

У жовтні в Медіакемпі, котрий відбувся у Львові, взяли участь 14 журналістів з Білорусі, Грузії, Вірменії, Молдови та України. Окрім цього, впродовж року 15 журналістів, яким загрожує переслідування з Білорусі, Киргизстану та України стали учасниками резиденції Львівського медіафоруму.

  • Отримавши 94 заявки на програму підтримки ютуб-блогерів, ми відібрали 67 учасників, з яких 4 — отримали менторський супровід та 100 000 грн на розвиток своїх каналів.
  • Вперше провели масштабне дослідження «Комунікативні стратегії «малих міст» України» за підтримки Український культурний фонд. Проаналізувавши взаємодію представників культурно-креативних середовищ, влади та локальних медіа 12 міст України. У підсумку вийшло 285 сторінок звіту з рекомендаціями та висновками. Результат дивіться за посиланням — bit.ly/doslydzennalmf_ucf
  • У межах програми Психологічної підтримки для журналістів спільно з Центр психічного здоров’я та травматерапії “Простір надії”, 6 місяців працювали психотерапевти та психологи з 18 журналістами.
  • MediaLab.Online випустив 144 матеріали, залучивши до співпраці 41-го автора та авторку.
  • Видавництво «Човен» видало 7000 примірників книжок, а нашим читачам ми відвантажили 2,5 тонни книг!

В команді Lviv Media Forum працює 10 людей, аби поповнювати енергію ми з’їли 77 шоколадок.

Крім всього цього, пандемія таки не оминула нас — ми зробили 33 тести на COVID-19. Але всі вже одужали і запаслися антитілами.

p.s. В грудні до шоколадного раціону ми додали мандаринки – йдемо на нові рекорди 2021 🚀

Дякуємо нашим донорам за підтримку:

Українському культурному фонду, Міжнародному фонду “Відродження”, National Endowment for Democracy, Посольству Чеської Республіки в Українi, Фонду розвитку ЗМІ посольства США, Федеральному міністерству закордонних справ Німеччини, European Union in Ukraine, Internews Ukraine, Internews

Бережіть себе і медіа здорової людини!

до новин