П’ять медіа з Дніпропетровської області отримають підтримку від Львівського медіафоруму

На початку 2024 року команда Львівського медіафоруму об’єднала активності й можливості різних грантових проєктів, пов’язані з задоволенням нагальних потреб редакцій і журналістів в Strategic Media Support Program. Це довготермінова програма підтримки, спрямована на зростання медіа. Завдяки взаємодії з донорами й партнерами протягом 2023 року ми закрили понад 330 запитів від видань зі всієї України.

Strategic Media Support Program сфокусована на втіленні стратегічних планів, що дозволить виданням посилити спроможність, розвивати й масштабувати проєкти, підвищувати якість контенту й охоплювати більшу аудиторію. 

Протягом наступних декількох місяців Львівський медіафорум допомагатиме п'яти командам з Дніпропетровської області: 

  • «Експерт-КР» — працюють із темами, які важливі для громадянського суспільства, а також викривають дезінформацію.
  • Телеканал «Відкритий» — інформаційно-аналітичний телеканал з фільмопоказом. У матеріалах розповідають про унікальний український генофонд і непохитних українців.
  • «Перший Криворізький» — видання відоме у регіоні спецпроєктами про екологію, історію міста й війну в Україні. 
  • «Поміж» — пишуть про культурну й історичну спадщину, пам’ять, деколонізацію; матеріали подають у форматах репортажів, інтерв’ю і подкастів. 
  • «Петропавлівка.city» — локальне медіа про життя регіону. Крім того, редакція випускає однойменний онлайн-журнал і газету «Степова зоря».

Про успіхи медіа в проєкті ви можете дізнатись у соцмережах Львівського медіафоруму. Підписуйтесь, щоб не пропустити найцікавіше.

Проєкт реалізується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках Transition Promotion Program.