Львівський медіафорум запрошує на стажування у дослідницькому відділі

Привіт! Ми — дослідницька команда Львівського медіафоруму — хочемо взяти інтернів на стажування у нашому відділі протягом серпня та вересня 2024 року. 

Більше про нас

Львівський медіафорум — громадська організація про медіа і для медіа. Від 2013 року працюємо, щоб українські ЗМІ ставали «здоровими» — глобальними, професійними, етичними й спроможними.

Зараз у нашій дослідницькій командні працюють керівниця Ольга Білоусенко, дослідники Отар Довженко, Ігор Балинський і Юлія Абібок. Разом вони намагаються творити дослідницьку магію. Знають чимало про українські (і не тільки) медіа, медіаринок, медіавпливи, пропаганду і дезінформацію й інші навколомедійні речі. Кожен із них має у медіа свою експертизу, яка нарощувалася багато років. 

<i>Ігор Балинський, Ольга Білоусенко, Отар Довженко</i>
Ігор Балинський, Ольга Білоусенко, Отар Довженко

«Ми маємо велику мету й місію: прагнемо допомагати українським медіа ставати видимішими, міцнішими і стійкішими. Ще одне наше завдання — допомагати українським медіа не лише тримати планку якості, а й зберігати редакційну незалежність, адже дослідження стимулюватимуть медіа й ринок розвиватися; допоможуть формувати нові практики взаємодії між медіа й донорами, медіа й аудиторіями, медіа й бізнесами, інвесторами тощо. Ми віримо, що результати наших досліджень допоможуть формувати практики для розбудови здорового медіасередовища», — Ольга Білоусенко, керівниця дослідницького відділу Львівського медіафоруму.  

Деталі стажування 

Ми шукаємо студентів-соціологів або журналістів, які люблять медіа, розуміють, як вони працюють, але прагнуть поглиблювати ці знання, а ще — досліджувати.

Протягом двох місяців інтерни матимуть можливість долучитись до творення досліджень Львівського медіафоруму. Бути у Львові не обов'язково, але якщо ви живете тут, то радо запросимо попрацювати в офісі.

Хочете на стажування? Будь ласка, заповніть анкету. Після розгляду анкети ми сконтактуємо з вами поштою. Дедлайн подачі заявок — 20 липня 2024 року.