Львівський медіафорум відкриває набір на ретрити у Карпатах для медійників і медійниць, які висвітлюють війну

Резиденції у Карпатах є частиною програми психологічної підтримки медіа, яку Львівський медіафорум запустив у 2022 році. Мета резиденцій — покращувати психоемоційний стан журналістів, сприяти відновленню внутрішнього ресурсу та рівноваги.

За два роки проведення ретритів нам вдалось перезавантажити понад 250 медійників і медійниць зі всієї України. Хороша новина — ми не плануємо зупинятись на досягнутому й відкриваємо набір на резиденції, які пройдуть у 2024 році!

Хто може взяти участь у ретриті 

Учасниками й учасницями ретритів у 2024 році можуть стати українські медійники, — штатні працівники медіа або фрилансери, — або фіксери (локальні продюсери), які: 

  1. Беруть участь у створенні медійного контенту для зарубіжних медіа.
  2. Протягом останнього року (2023—2024) постійно або регулярно працюють у прифронтовій зоні, зоні бойових дій, висвітлюють наслідки російських обстрілів.
  3. Можуть надати посилання на публікації, які підтверджують їхню роботу у прифронтовій зоні і / або зоні бойових дій.
  4. Не брали участі в ретритах Львівського медіафоруму та інших організацій протягом 2023—2024 років.

Відібрані учасники і учасниці зможуть поїхати у Карпати з домашнім улюбленцем / дитиною / партнером / редактором — будь-ким дорогим і важливим.

Якою буде програма 

Програма пропонує можливість відпочити, перезавантажитись, обмінятись досвідом із колегами. Резиденція передбачає спільний виїзд і повернення до Львова, проживання у Карпатах, триразове харчування на локації, витрати на організацію культурної програми (екскурсії та прогулянки горами, дискусійні клуби, лекції та інший нетворкінг). Повну програму учасники та учасниці отримають після відбіркового етапу. 

Резиденція складатиметься з декількох заїздів. Кожен триватиме по 8 днів. Старт першого — 15 липня 2024 року. Зручні дати можна обрати при заповненні анкети.

«Ретрити потрібні, аби відпочивати від нескінченного потоку новин та історій, з яких складається полотно днів, а іноді й ночей, кожного журналіста», — Наталя Кулакевич, редакторка сайту «Слідство.Інфо», учасниця ретриту 2023 року.

<i>Наталя Кулакевич, редакторка сайту «Слідство.Інфо»</i>
Наталя Кулакевич, редакторка сайту «Слідство.Інфо»

Як долучитись

Щоб взяти участь у ретриті, заповніть форму. Дедлайн — 12 червня (23:59) 2024 року. Відповідь ми надішлемо на пошту, яку ви вказали під час заповнення форми. 

Кількість учасників програми обмежена. Проте команда Львівського медіафоруму працюватиме над продовженням організації ретритів, щоб якомога більше людей мали можливість перезавантажитись. Ми залишаємо за собою право не розголошувати причини погодження чи відмови участі у програмі.

Також радимо почитати матеріал від онлайн-медіа «Рубрика» про ретрити Львівського медіафоруму: «Спинитися, видихнути й вдихнути карпатського повітря: як (і навіщо) працюють ретрити для українських журналістів».

Якщо ви маєте додаткові запитання, пишіть на info@lvivmediaforum.com. Тема листа: «Резиденції в Карпатах».

Ми творимо цей проєкт за підтримки European Centre for Press and Media Freedom (ECPMF) та Федерального міністерства закордонних справ Німеччини, у межах програми Voices of Ukraine.