Lviv Media Hub

Протягом 2022 року Львівський медіафорум релокував редакції з небезпечних регіонів України. Журналісти опинялись далеко від дому, хотіли повертатись до роботи, але не мали спільного простору, щоб працювати пліч-о-пліч і підтримувати одне одного.

Це підштовхнуло нас створити хаб для медіаспільноти — Lviv Media Hub. Він почав працювати наприкінці серпня 2022 року. Подальші атаки Росії на енергетичну інфраструктуру зробили його не тільки місцем роботи і спілкування, але й пунктом незламності.  

Lviv Media Hub

«Lviv Media Hub поєднує все, що я люблю в архітектурі, а це важлива умова для класної роботи. І, звичайно, неймовірно приємно думати, що це місце створили саме для тебе, для журналіста. Хаб готовий прихистити й допомогти», — Даяна Данилюк, головна редакторка «Bazilik Media», відвідувачка хабу.

Хто може працювати у хабі

Перш за все — українські та іноземні медійники / медійниці, які створюють контент. Журналісти, редактори, фотографи і відеографи поодинці або з редакційною командою.

А також:

 • редакції, що потребують місця для командної роботи й навчання;
 • українські та закордонні медіафахівці / медіафахівчині, які потребують нетворкінгу; 
 • фрілансери / фрілансерки, які працюють на українські та міжнародні медіа; 
 • працівники медійних організацій та медіаексперти;
 • донори та партнери, які проводять події для медійників / медійниць.  

«Lviv Media Hub — найзручніший коворкінг для медійників у Львові. Комфортний, сучасний, доступний. Буваю тут регулярно як на подіях, так і просто, коли потрібне місце, щоб спокійно попрацювати», — Андрій Яніцький, медіаексперт, відвідувач хабу.

Lviv Media Hub

У Lviv Media Hub не можуть перебувати медійники / медійниці, які:

 • співпрацювали чи співпрацюють з проросійськими силами;
 • поширюють російські токсичні наративи;
 • створюють чи розміщують джинсу;
 • порушують етичні стандарти.

Про комфорт і безпеку

Щоб забронювати місце у хабі вперше, потрібно пройти верифікацію. Це безпековий захід на час війни. Далі адміністратори хабу сконтактують із вами онлайн або телефоном.

Lviv Media Hub має все для роботи. Бібліотеку, кухню та зону відпочинку всередині, а також інфраструктуру простору Kivsh ззовні.

Lviv Media Hub

«Простір обладнаний генераторами, тому ми маємо світло, принаймні, частину доби. Тут можна бути більш-менш у теплі, зі зв’язком, з електрикою, аби попрацювати.

Також у нас в досяжності п’яти хвилин є три укриття, але загалом цю будівлю інспектувала державна служба з питань надзвичайних ситуацій і визнала, що оскільки це півтораметрові стіни зі старої цегли, то в будівлі можна перебувати у відносній безпеці», — Галина Танай, операційна директорка Львівського медіафоруму.

Lviv Media Hub працює з понеділка до п'ятниці. До перемоги ми не тарифікуємо години перебування в хабі. Гості можуть залишити будь-яку суму як внесок на підтримку простору.

Щоб забронювати місце для роботи в коворкінгу, заповніть форму

Від коворкінгу до івент-холу

Lviv Media Hub є багатофункціональним простором. Його можна використовувати принаймні трьома способами:

 • як коворкінг, щоб ефективно попрацювати самостійно в тиші;
 • як офіс з окремою переговорною кімнатою для інтерв’ю і нарад;
 • як майданчик для стратегічної сесії, лекції, презентації чи іншої події.

Одночасно у медіахабі можуть перебувати 40-45 осіб.   

Lviv Media Hub

Але хаб — це не тільки стіни, це спільнота. У мирні часи Львівський медіафорум асоціювався з найбільшою у Центрально-Східній Європі подією, де народжувались партнерства і нові проєкти. У час війни ми намагаємось відтворити таку ж атмосферу в хабі. Місією цього місця є підтримка і розвиток професійної спільноти та її інтеграція у світове медіаком’юніті.

Події у хабі

Після відкриття Lviv Media Hub був постійною базою для подій Львівського медіафоруму.

Тут проходили тренінги з тактичної медицини для журналістів, лекції з протидії дезінформації, конференція українських ютуберів YouTube Mates, перша публічна презентація дослідження ГО «Жінки в медіа» про становище медійниць. Також ми були раді приймати пані посла США Бріджит Брінк під час її візиту до Львова у 2022 році.  

Lviv Media Hub

«Lviv Media Hub — прекрасне місце, яке викликає заздрість в усіх, хто працює в офісі. Розташування, інфраструктура, сучасне планування підштовхують до релокації. Байдуже, що це за подія, якщо вона відбуватиметься у Lviv Media Hub, то я приїду», — Макс Щербина, ведучий «Телебачення Торонто», відвідувач хабу.

Щоб забронювати Lviv Media Hub для події, заповніть форму.   

Lviv Media Hub

Як знайти Lviv Media Hub

Чекаємо вас у Львові за адресою вулиця Шевченка, 120Г (простір KIVSH, корпус 1). Шукайте треті двері. На домофоні потрібно натиснути кнопку №5 «Lviv Media Hub».

Наш простір недалеко від центру — три зупинки трамваєм №7 — або 15 хвилин пішки від головного залізничного вокзалу.

Також знайти Lviv Media Hub вам допоможе це відео.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, телефонуйте або пишіть у Telegram чи Viber за номером 0951663103

Щоб забронювати Lviv Media Hub для індивідуальної роботи, зустрічі з командою або події, заповніть форму.   

Lviv Media Hub

  Фото: Lviv Media Hub, Оленка Одлежук