LMF Talks

Львівський медіафорум продовжує розмову про сьогодення й майбутнє медіа, правду й дезінформацію, цивілізацію та її спроможність чинити спротив варварському наступу, яка зав’язалась на конференції LMF 2023.

Ми розпочинаємо LMF Talks — цикл публічних онлайн- і офлайн-заходів різного формату (дискусій, дебатів, лекцій, майстер-класів, кінопоказів з обговоренням тощо), сфокусованих на майбутньому. Майбутньому України як частини західної цивілізації і українських медіа як частини європейського і глобального медіапростору. 

У ці дні український медіаринок фактично перезапускається. Багато що у медіа відбувається за інерцією, але економічні, культурні й соціальні обставини вже змінились. На цьому етапі багато залежить від нас: чи відтворимо ми ті самі медійні реалії, які мали до великої війни, чи побудуємо щось новіше, сучасніше, більш адекватне й гідне вільного європейського народу. Якщо не ми будемо вигадувати, пропонувати й формувати нову реальність, це робитиме за нас хтось інший — чиновники, політики, олігархи абощо; тоді нам судиться наступати на граблі.

Якими ми хочемо бачити українські медіа? Які практики допоможуть нам не тільки вижити, а побудувати новий і кращий медіаринок? Які нові правила чи політики потрібні, щоб у нас були для цього розв’язані руки? Які технології вже змінюють чи можуть змінити медійну реальність? Як позбутися хронічних хвороб українського медіаринку і не захворіти на нові? Які уроки 2022 року маємо вивчити, щоб бути більш готовими до викликів і випробувань? Як серед цього всього зберегти психічне здоров’я і працездатність? Де ми на мапі європейських і світових медіа, що можемо дати світу?

Ці та інші питання ми будемо обговорювати з медійниками й людьми з-поза медіа, чиї знання й компетенції можуть допомогти нам сформувати спільну візію майбутнього.

Стежте за анонсами наших сторінок у соцмережах. Якщо у вас є запитання або пропозиції для співпраці, пишіть на info@lvivmediaforum.com.

Львівський медіафорум творить цей проєкт за підтримки National Endowment for Democracy (NED).