LMF Talks 2.0: Як говорити з іноземними медіа, щоб бути почутим. Запрошуємо на зустріч із Крістіною Бердинських

Крістіна Бердинських рік пише про події в Україні для Financial Times Weekend, Liberation, Open Democracy, Le Courrier d’Europe Centrale й інших іноземних медіа. Ми запросили її стати спікеркою LMF Talks і поділиться з українськими колегами знаннями й підходами до роботи в західних виданнях. 

Журналістка розпочинала кар’єру у 2008 році з редакції «Кореспондент», де пропрацювала до 2013 року. Також вела авторські відеопроєкти «Громадського» й 24 каналу. З 2014 року працювала в команді NV.

Після початку повномасштабного вторгнення Крістіна Бердинських звільнилась і почала писати на фрилансі для іноземних видань. «Коли я вирішила бути фрилансеркою, то сама собі сказала, що починаю журналістську кар’єру з нуля», — цитата з інтерв’ю для «Детектора медіа».

<i>Фото з особистого архіву Крістіни Бердинських</i>
Фото з особистого архіву Крістіни Бердинських

Приєднуйтесь до події, якщо хочете дізнатись, як Крістіна Бердинських працює з іноземними медіа, чим ця співпраця відрізняється від роботи з українським медіаринком і які теми варто пропонувати західній аудиторії.

Коли: 20 листопада, 18:30. Де: Lviv Media Hub (вулиця Шевченка, 120). Вхід вільний за попередньою реєстрацією.

Модеруватиме розмову Отар Довженко, аналітик-дослідник Львівського медіафоруму. Пряму трансляцію події можна буде переглянути на сторінці Львівського медіафоруму у Facebook.

LMF Talks — цикл публічних онлайн- і офлайн-заходів різного формату, сфокусованих на майбутньому. Майбутньому України як частини західної цивілізації і українських медіа як частини європейського і глобального медіапростору. Львівський медіафорум творить цей проєкт за підтримки National Endowment for Democracy (NED).