Збираємо ідеї подій для конференції LMF 2024

Львівський медіафорум відкриває збір ідей і пропозицій щодо наповнення програми  конференції LMF 2024, яка відбудеться у Львові 16—18 травня 2024 року.

Цьогорічна конференція буде сфокусована на порозумінні у поляризованому світі. Будемо говорити про можливість віднайдення спільної мови, яка допоможе цивілізованому світу об’єднатись на захист своїх цінностей. І про роль медіа, громадянського суспільства, дипломатії та інших стейкголдерів у цьому порозумінні. Учасниками конференції будуть українські й іноземні експерти, медійники й публічні інтелектуали. Робоча мова — англійська. 

Ми потребуємо подій (дискусій, презентацій, публічних інтерв’ю тощо), які: 

  • сприяють солідарності світу з Україною;
  • аналізують практичні виклики, подолання яких важливе для українських медіа і громадянського суспільства; 
  • будуть зрозумілими й важливими для українських й іноземних учасників конференції (а в ідеалі — залучатимуть і тих, і інших);
  • сприятимуть обміну досвідом і налагодженню контактів між ними. 

Врахуйте, будь ласка, що конференція відбувається офлайн (без можливості онлайн-включення) у Львові.

Якщо ви хочете запропонувати ідею події в межах конференції LMF 2024 й долучитись до організації цієї події, заповніть, будь ласка, форму.

Дедлайн заповнення форми — 26 січня. 

Всі отримані пропозиції розгляне програмна рада конференції. Ми не гарантуємо, що втілимо всі запропоновані ідеї, але неодмінно проаналізуємо і врахуємо кожну пропозицію.  

Якщо у вас є питання, пишіть, будь ласка, на пошту dovzhenko@lvivmediaforum.com