Запрошуємо українських журналістів на літню резиденцію у Карпатах

Команда Львівського медіафоруму спільно з Празьким громадянським центром розпочинає набір на програму резиденцій для українських журналістів та журналісток у Карпатах. 

Мета проєкту — забезпечити фізичне та психологічне відновлення для медійників і медійниць, які постраждали через війну. 

«Резиденції — це напрямок роботи, який зараз активно розвиваємо. Розуміємо, що так званий ретрит є необхідним, адже медійники зіткнулися не лише з фінансовими труднощами, але й з понаднормовим навантаженням і високим рівнем стресу», — ділиться команда Медіафоруму.

Учасниками резиденції можуть стати професіонали зі сфери медіа (журналісти, фоторепортери, відеоператори, проєктні менеджери і т.п.), які мають: 

  • принаймні 2 роки досвіду до початку війни;
  • досвід роботи на передовій та / або пережили травмуючі події. 

Резиденція складатиметься з декількох заїздів. Кожен триватиме по 8 днів. Старт першого — 15 липня. Зручні дати журналісти можуть обрати при заповненні анкети. 

Програма пропонує можливість відпочити, перезавантажитись, обмінятись досвідом з колегами та набути нового досвіду. Резиденція передбачає спільний виїзд і повернення до Львова, проживання у Карпатах, триразове харчування на локації, витрати на організацію культурної програми (екскурсії та прогулянки горами, дискусійні клуби, лекції та інший нетворкінг).

Щоб взяти участь у резиденції, заповніть онлайн-форму. Дедлайн — 15 серпня. 

Повну програму учасники та учасниці отримають після відбіркового етапу. Якщо ви маєте додаткові запитання щодо резиденції, напишіть лист на пошту info@lvivmediaforum.com