Українські медіа й журналісти можуть отримати техніку для посилення енергонезалежності

Проєкт запустила міжнародна організація «Репортери без кордонів» у співпраці з Інститутом масової інформації й Львівським медіафорумом за фінансової підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні.

Мета ініціативи — підтримати незалежні медіа, журналістів-фрілансерів і медіаорганізації, які постраждали після ударів Росії по території України. 

У межах проєкту можна отримати: 

  • генератори; 
  • павербанки для ноутбуків (приблизно 130 Вт) і мобільних телефонів;
  • звичайні і великої потужності зарядні станції (від 500 до 1800 Вт).

Будь ласка, зверніть увагу, що повний пакет техніки (генератори, павербанки й зарядні станції) можуть отримати редакції та медіаорганізації. Журналісти-фрілансери — лише павербанки. 

Щоб долучитись до проєкту й отримати техніку, вкажіть у формі: 

  • Тип вашого медіа (онлайн, друковане, телебачення, радіо тощо);
  • Масштаб охоплення (локальне / регіональне або національне);
  • Як перебої в електропостачанні впливають на вашу роботу;
  • Бажану кількість кожного типу обладнання.

Організатори приймають запити за посиланням до 24 квітня, 23:59.

Реєстрація не гарантує відбір до участі в програмі. Ви отримаєте відповідь на електронну пошту протягом двох тижнів із моменту подання. Організатори залишають за собою право не надавати пояснень щодо результатів відбору.

Обсяг наданого обладнання та терміни доставки залежать як від наявності техніки на ринку, так і від ситуації з безпекою на конкретній території. Якщо у вас виникнуть запитання щодо програми, звертайтеся на пошту lvivpfc@rsf.org 

Українські медіа й журналісти можуть отримати техніку для посилення енергонезалежності

Нагадаємо, що завдяки взаємодії з донорами й партнерами протягом 2022-2023 років Львівському медіафоруму вдалось закрити екстрені запити для понад 50 редакцій зі всієї України.