Номінантка на «Еммі» Дженіфер Крендалл проведе майстер-клас на LMF 2021

Дженніфер Крендалл — незалежна журналістка, мисткиня та режисерка документальних фільмів. У співпраці з Washington Post вона створила відеопроєкт «onBeing», який отримав номінацію на премію «Еммі». Сама Дженніфер каже, що найцікавіше для неї — закарбовувати дивовижну й неповторну реальність світу людей, які стають героями проєктів.

Дженніфер працювала з Національним громадським радіо NPR (США), Salon.com (США), Рухом відеожурналістики (Нідерланди), HBO (США).

Нагороджена Спеціальною Відзнакою Knight-Batten за інновації, премією Асоціації Онлайн Новин за інновативність, відзначена Асоціацією фотографів Білого дому та отримала визнання Американського інституту кіно.

27 серпня на Lviv Media Forum Дженніфер Крендалл проведе майстер-клас «Ваша найцінніша аудиторія — поза вашою бульбашкою». Ви зміцните свої творчі м'язи, перевірите власні стандарти самобутності та, сподіваємося, включите ризик до свого повсякденного мислення та процесу роботи над проєктом.

Також ви дізнаєтесь:

1. Як зробити соціально вагому історію цікавою для аудиторії, яка не входить до кола ваших прихильників і однодумців;

2. Як для соціально важливої історії знайти форму, яка приверне увагу аудиторії, допоможе вам перевищити її очікування;

3. Як ризиковані рішення можуть зробити вашу оповідь більш потужною, захопливою та оригінальною.

Майстер-клас пройде у партнерстві з освітньою платформою PITCH UA. Це просвітницький проєкт для творців аудіовізуального контенту, організований медіаконсалтинговою компанією Media Resources Management (MRM), виконується за підтримки Проєкту Transformation Communications Activity (TCA), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).