Медіарух: українські журналісти закликають до об'єднання

Сьогодні, в День працівників радіо й телебачення, українська медіаспільнота виступила проти тиску та цензури. Журналісти з незалежних видань записали відеозвернення до колег і закликають всіх до об'єднання. Ділимось з вами текстом звернення: 

«За сім років після Революції гідності незалежність української журналістики знову під загрозою. Анонімні канали, ботоферми, олігархічні медіа, які служать виключно на догоду власникам, витісняють професійні стандарти. Бізнесмени нівечать видання. А влада, яка мала б захищати свободу слова, сама намагається приборкати медіа.

Ми звертаємося до тих журналістів, які залишаються чесними попри обставини.Які керуються стандартами, а не побажаннями. Які не оцінюють, а цінують своє слово. Настав час єднатися. Незабаром нові вибори. А кожен із вас знає, що це значить. Новий тиск олігархів, власників, політиків, влади. Поодинці ми безсилі перед загрозою. Разом ми непереможні. Доведено журналістською революцією у 2004 році та рухом «Стоп цензурі!» у 2010-2014 роках.Але цього разу ми ставимо перед собою більш амбітну мету: створити ефективну самоврядну організацію журналістів, яка зможе протистояти системі політичного та комерційного тиску на свободу слова. Створити спільноту, яка об’єднає всіх українських журналістів».

Аби долучитись до руху, заповніть реєстраційну форму.

Медіарух: українські журналісти закликають до об'єднання