Media Emergency Fund профінансує журналістику рішень у ще 13-тьох українських редакціях

За результатами другого набору у програмі Media Emergency Fund від ГО «Львівський медіафорум» візьмуть участь ще 13 редакцій національних та локальних українських медіа.

Редакції отримають фінансову підтримку на виготовлення серій із 4-8 журналістських матеріалів у напрямку Solutions Journalism, спрямованих на підвищення громадської солідарності та активності.

Учасники проєкту: Коридор, Varosh, VежА, Глуzд, ШоТам, Слідство.Інфо, Конотоп.City, Kyiv Post, Radio Skovoroda, Голос громади, Гречка, Район.Луцьк, Media Business Reports (MBR).

Загалом у рамках другого набору буде опубліковано близько 80 матеріалів.

Раніше підтримку в рамках Media Emergency Fund отримали уже 15 редакцій. Також у планах організації оголосити ще один набір на цю програму.

Програма Media Emergency Fund реалізується за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні та Посольства Чеської Республіки в Україні.

Медійна спільнота — донори, громадські організації та фонди, які також хочуть долучитисядо підтримки #медіа_здорової_людини, можуть зголошуватись на info@lvivmediaforum.com.