«Львівський медіафорум» проведе найбільшу онлайн-конференцію про дезінформацію

«LMF Talks: Мережі медіа vs мережі дезінформаторів» — це одноденна безкоштовна подія, що слугує майданчиком для обговорення проблеми виникнення та поширення дезінформації, патернів споживання контенту, формування довіри аудиторії до медійних ресурсів, а також інструментів протидії деструктивним наративам. 

Мета події — посилити здатність медіа боротися з дезінформацією та підвищувати медіаграмотність аудиторії, опираючись на досвід національних та регіональних ЗМІ.

Серед спікерів — експерти з питань дезінформації, редактори всеукраїнських та локальних медіа. Повна програма подій та спікерів доступна за посиланням:

Трансляцію можна буде дивитись на фейсбук-сторінці Lviv Media Forum, початок — о 10:00.

У 2021-му ГО «Львівський Медіафорум» у співпраці з чотирма редакціями запустили проєкт «Західноукраїнська медіамережа з протидії дезінформації». Новостворена мережа має за мету посилити регіональні ЗМІ у боротьбі з дезінформацією та фейками і налагодити контакт між редакціями регіонів. Учасниками проєкту стали: агенція «Курс» з Івано-Франківська, «Шпальта» з Чернівців, zaxid.net зі Львова та «Varosh» з Ужгорода.

Подію організовано в межах проєкту «Західноукраїнська медіамережа з протидії дезінформації», який реалізовується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), у партнерстві з UNICEF Ukraine та The Institute for Central European Strategy.