Львівський медіафорум створює Media Excellence Program

Ми вирішили виділити консультаційний і тренінгово-навчальний напрямок роботи нашої організації в окрему програму, що об’єднуватиме ресурси різних проєктів підтримки медіа.

  • «Організуйте нам, будь ласка, консультацію експерта з онлайн-реклами!»
  • «Допоможіть нам навчитись розвивати ютуб-канал!»
  •  «Нам було б корисно прокачати навички проєктного менеджменту для медіа».
  • «Хто може проконсультувати про юридичні аспекти реєстрації ГО для медіа?»
  • «Ми хотіли б розібратись, як ефективніше використовувати ґуґл-аналітику».

Ми отримуємо подібні запити від редакцій медіа, яким допомагаємо, дедалі частіше. Й нам подобається ця тенденція, адже відомо, що дати людям вудку й навчити нею користуватись — це завжди ефективніше, ніж просто поділитися рибою.

Найчастіше нас просять організувати консультації з користування інструментами аналітики й дослідження аудиторії; фандрейзингу для медіа; написання ґрантових заявок і співпраці з донорами; запуску й розбудови спільноти читачів; монетизації онлайн-контенту; роботи в соціальних мережах; оптимізації сайту для пошукових сервісів; створення відеоконтенту тощо. 

Важливість консультаційно-тренінгового напрямку нашої роботи демонструють цифри. 2023 року ми організували, надали або оплатили 173 експертні консультації чи мінінавчання для 40 медійних команд.

Можна прогнозувати, що далі буде ще більше, адже мало не кожен проєкт підтримки, який ми беремося втілювати, містить консультації або навчання.

Тому Львівський медіафорум вирішив виділити цей напрямок роботи в Media Excellence Program. Вона доповнюватиме інші наші парасолькові програми — стратегічної, екстреної та психологічної підтримки.

Для цієї програми ми плануємо розробити чіткі й прозорі процедури приймання заявок на консультації чи навчання, а також оцінки потреб редакції, яка звертається по таку допомогу, й перевірки результативності. Ми також сформуємо й запропонуємо медіа перелік експертів, яких ми знаємо і вважаємо найкращими у своїх галузях.

Стежте за анонсами на нашому сайті й сторінках у соціальних мережах, аби не пропустити можливості.

Наша команда також розмірковує про більш масштабні навчальні проєкти для медійної й комунікаційної сфери. Але про це поговоримо вже у 2024 році.