LMF Talks: Люк Гардінґ «Вторгнення»: про перші місяці великої війни

Продовжуємо тему LMF 2023 і говоримо про майбутнє медіа, документування злочинів та Україну у контексті європейської цивілізації. Наступний гість проєкту LMF Talks — британський журналіст Люк Гардінґ. Люк презентує книгу «Вторгнення. Кривава війна Росії та боротьба України за виживання», яка щойно вийшла в українському перекладі у видавництві Vivat. 

LMF Talks — цикл публічних онлайн- і офлайн-заходів різного формату, сфокусованих на майбутньому. Майбутньому України як частини західної цивілізації і українських медіа як частини європейського і глобального медіапростору. 

Подія відбудеться 18 липня о 18:30 — LMF Talks 2.0: Люк Гардінґ «Вторгнення»: про перші місяці великої війни. Локація: Lviv Media Hub.

LMF Talks: Люк Гардінґ «Вторгнення»: про перші місяці великої війни

«Вторгнення» охоплює події з лютого по вересень 2022 року і базується на репортажах з передової.

«Це не велика битва між нещасливими сусідами: величезною Росією та маленькою Україною. Ця війна про всіх нас. Це не війна в Україні, це — наша війна. Це війна за демократичні цінності. Це війна за цивілізацію, права людини, за право людей спокійно спати уночі та прокидатися у своїх ліжках зранку й не бути вбитими російськими ракетами. Тому я би хотів сказати світу про цю війну, пояснити її. Ну і звичайно, просто написати хорошу книжку», — розповів Гардінґ у коментарі для «Суспільне Культура».

Люк Гардінґ — британський журналіст, письменник і іноземний кореспондент газети The Guardian, перший іноземний журналіст з часів Холодної війни, якого примусово вислали з Російської Федерації та додали до кремлівського «чорного списку». Автор восьми документальних книжок, перекладених тридцятьма мовами. 

Модеруватиме подію Антон Семиженко — журналіст, редактор та керівник англомовної редакції медіаресурсу «Бабель».

На події ви зможете придбати книгу та підписати її у автора. Участь у LMF Talks безкоштовна. Щоб долучитись, заповніть реєстраційну форму. Мова події: англійська з синхронним перекладом українською.

Ми творимо цей проєкт за підтримки National Endowment for Democracy. Подія за участі Люка Гардінґа стане можливою завдяки партнерству з Vivat.