LMF Talks 2.0: Як медіа обрати стратегію роботи в Telegram у 2024 році

Запрошуємо на лекцію засновника медіа «Ґрунт» Валерія Шелупця.

24 лютого 2022 року команда журналістів, айтівців, маркетологів і громадських активістів створила Telegram-канал «Україна: Оперативно». Автори вирішили публікувати тільки перевірену інформацію з офіційних джерел на противагу фейкам росіян. У перші два дні канал набрав майже 100 000 підписників. Аудиторія закликала авторів створювати сторінки у Twitter, Facebook, Instagram. Через місяць канал «Україна: Оперативно» став медіа «Ґрунт». 

Валерій Шелупець, засновник видання, каже: «Telegram — наше майбутнє. Він давно перетворився з банального засобу спілкування на потужний інструмент поширення інформації. Особливо це стало помітно після 24 лютого, коли в Україні був дефіцит оперативної інформації. Люди хотіли отримувати новини негайно».

До повномасштабного вторгнення Валерій понад 5 років працював з комерційними проєктами. У 2023 році увійшов до переліку лауреатів премії «25 до 25: молоді та зухвалі» від Media Development Foundation.

Приходьте на лекцію, якщо хочете дізнатись, які переваги для медіа має Telegram, яку стратегію для роботи з платформою варто обрати у 2024 році і як залучати нову аудиторію.

Вхід вільний за попередньою реєстрацієюКоли: 15 грудня, 16:30. Де: Lviv Media Hub (вулиця Шевченка, 120).

LMF Talks 2.0: Як медіа обрати стратегію роботи в Telegram у 2024 році

LMF Talks — цикл публічних онлайн- і офлайн-заходів різного формату, сфокусованих на майбутньому. Майбутньому України як частини західної цивілізації і українських медіа як частини європейського і глобального медіапростору. Львівський медіафорум творить цей проєкт за підтримки National Endowment for Democracy (NED).