Лауреатка Премії Ґонґадзе 2021 Мирослава Барчук — спеціальна гостя LMF 2021

«Нашому поколінню пощастило, ми стали першими, кого не викосили ще на злеті. Усе це на нас розірвалося. Ми стали вільними в самому писанні, в текстах».

Це цитата української журналістки та есеїстки Мирослава Барчук, яка стане спікеркою LMF 2021. Під час відкриття конференції вона говоритиме про перемоги й поразки українських медіа та журналістів за останні 30 років, ціну вільного слова, про свободу й еволюцію професії.

Лауреатка Премії Ґонґадзе 2021 Мирослава Барчук — спеціальна гостя LMF 2021

Мирослава Барчук працює на телебаченні з 1998 року. Є співведучою політичного ток-шоу «Зворотний відлік» на Суспільне мовлення. Працювала кореспонденткою «Радіо Свобода» в Північній Америці, телеведучою на телеканалах «1+1», 5 канал, TVI та espreso.tv.

Мирослава Барчук — членкиня PEN Ukraine, лауреатка Премії «Високі стандарти журналістики» 2020 року та Премія імені Георгія Ґонґадзе 2021 року.

Членкиня Капітулу премії, журналістка Мирослава Ґонґадзе зазначила про лауреатку: «Мирослава Барчук — ціннісна, глибока і вірна принципам професії. Вона є прикладом для наслідування для молодого покоління журналістів».