Львівський медіафорум створив додаток для пошуку партнерств

Мета Nibly — спростити взаємодію між медіафахівцями з різних країн. Уже не потрібно шукати спеціалістів через шість рукостискань, достатньо переглянути профіль у додатку та написати в чат. 

Нині Nibly працює як інструмент для фахівців та фахівчинь у медійній сфері та в дотичних до неї. Тут знайдете проєкти і вакансії для журналістів, редакторів, медіаменеджерів, перекладачів, фотографів, відеографів, піарників, smm-ників тощо.

«Від 24 лютого наш робочий телефон не стихав: іноземні видання надсилали запити на коментарі, міжнародні журналісти просили знайти фіксера чи перекладача, допомогти відшукати героя, — розповідає менеджерка додатку Наталія Болібрух. — Львівський медіафорум не мав ресурсів, щоб розв’язати всі питання, оскільки ми зосередились на допомозі українським медіаспеціалістам.

Водночас ми розуміли, що комунікація, співпраця та співтворення — надактуальні. Тому створили Nibly. Тепер знайти фахівців можна швидко і зручно, незалежно від географії». 

Що ви знайдете у Nibly

Профілі компаній та спеціалістів. Створити акаунт у додатку можуть і компанії (редакції, агенції), і спеціалісти. 

Nibly дає компаніям змогу створювати пропозиції роботи та обирати спеціалістів серед тих, хто на неї відгукнувся. А спеціалістам — створити профіль з посиланнями на портфоліо та переглянути пропозиції роботи в обраному регіоні. Прозорість та безпеку взаємодії у Nibly забезпечено культурою фідбеку: обидві сторони можуть залишати верифіковані відгуки, які будуть відображені у профілі. 

Пропозиції. Компанії можуть публікувати в Nibly вакансії. Окрім опису завдання, пропозиція містить умови оплати: грошова винагорода або pro bono. Щоб відгукнутись на пропозицію, спеціаліст / спеціалістка вказує бажану суму та час виконання. Тільки-но компанія обирає виконавця / виконавицю — контактує з ним / з нею у чаті щодо деталей.

Можливості. Цей розділ Nibly для тих, хто не тільки шукає роботу, а й прагне розвитку. Тут опубліковано гранти, українські й міжнародні освітні проєкти, програми обміну, резиденції та інші можливості для самовдосконалення. 

Блог. Корисні тексти і практичні поради від Львівського медіафоруму, що допомагають медіафахівцям у повсякденній роботі.

«Ми раді долучитись до розроблення такого інноваційного для української медіасфери продукту, бо віримо, що це ще один крок до перемоги України у війні, — розповідає команда Element Agency, розробники додатка. — Під час роботи ми сконцентрувалися на створенні зручного та інтуїтивного інтерфейсу, де є весь необхідний функціонал для пошуку роботи / виконавця і миттєвого спілкування. У дизайні ж ми керувалися основними принципами брендингу Медіафоруму — кольорова гама, лаконічна подача інформації та наочність».

Nibly доступний у країнах Європи, але команда авторів планує масштабувати його на весь світ. Додаток не працює та не працюватиме на території Росії та Білорусі.

Проєкт реалізовано за підтримки Європейського Союзу за програмою Дім Європи.