Донорська підтримка медіа в Україні: обговорення дослідження з командою Львівського медіафоруму

4 липня о 16:00 дослідницька команда Львівського медіафоруму збере представників і представниць українських медіа на відкриту розмову про ключові висновки і знахідки дослідження «Донорське поле підтримки для медіа в Україні»

Реєстрація триває за посиланням. Лінк для приєднання ви отримаєте на пошту. Подія пройде в Zoom українською мовою, а трансляцію можна переглянути на сторінці Львівського медіафоруму у Facebook.

Це дослідження — спроба з’ясувати, як функціонує це поле, хто є на ньому ключовими гравцями й чого бракує для якіснішої взаємодії стейкхолдерам з обох сторін. Дослідницька команда Львівського медіафоруму склала перелік із 130 медіа, які отримували чи отримують грантову підтримку, і 100 міжнародних і українських організацій, які таку підтримку надають. 

Донорська підтримка медіа в Україні: обговорення дослідження з командою Львівського медіафоруму

До них звернулись із пропозицією заповнити докладну анкету. Відповіді на анкету дали 62 медіа і 28 донорських організацій. Наступний етап дослідження — три фокус-групи з медіа (по одній для регіональних, всеукраїнських і нішевих) і глибинні інтерв’ю з представниками десятьох донорських організацій. Також дослідники проаналізували публічні фінансові звіти донорів. 

«4 липня запрошуємо вас обговорити висновки дослідження й подумати разом, що можуть зробити медіа, щоб покращити взаємодію з донорськими організаціями, ефективніше планувати власні бюджети й диверсифіковувати надходження. 

Ми хочемо, щоб розмова під час зустрічі й справді була конструктивною та корисною, тому щоб підвищити якість обговорення, просимо вас підготуватися й ознайомитися з текстом дослідження або ж переглянути відео з презентації під час X LMF», — каже Ольга Білоусенко, керівниця дослідницького відділу Львівського медіафоруму. 

Якщо ви маєте питання до обговорення, надсилайте їх заздалегідь на електронну пошту abibok@lvivmediaforum.com