Бізнес – за якісні медіа

ГО «Львівський медіафорум», Спілка українських підприємців і Центр журналістики Київської школи економіки розпочали кампанію «Бізнес — за якісні медіа». Саме якісні ЗМІ контролюють владу та монополії, сприяють ринковій конкуренції, впливають на покращення бізнес-клімату.

Чесні компанії особливо зацікавлені в існуванні незалежних від влади та олігархів медіа, оскільки вони по своїй природі є лобістами ринкових реформ та захисниками підприємців. Такі ЗМІ зазвичай також є бізнесом, тому добре розуміють бізнес-логіку та потреби українських підприємців. Ми — за співпрацю між бізнесом та якісними медіа, а не за протистояння.

Що плануємо зробити у межах кампанії:

  • Звернутися до бізнесу з проханням підписати декларацію «Бізнес — за якісні медіа»: bit.ly/3emgvDf.
  • Підготувати серію подій для представників бізнесу, щоб поділитися реальними кейсами успішної та провальної співпраці з медіа.
  • Зробити серію спецпроєктів у ЗМІ і показати, як обійти всі підводні камені у співпраці бізнесу і медіа.
  • Розробити посібник з рекомендаціями для бізнесу щодо співпраці з журналістами.

Якщо ви хочете приєднатися до проєкту і підписатися під декларацією, напишіть менеджерці проєкту Анні Штепурі ashtepura@kse.org.ua.

«Бізнес — за якісні медіа» є одним із компонентів проєкту «Якісні медіа для вразливих аудиторій», який реалізує ГО «Львівський медіафорум» за підтримки Міністерства Закордонних Справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії.