Бізнес та медіа: співпраця чи протистояння?

Чому ЗМІ не пишуть про бізнес безкоштовно? Чому підприємці бояться плашки «реклама»? І як вирішувати конфлікти між бізнесом і журналістами? Про це говорили під час події «Бізнес та медіа: співпраця чи протистояння?», яка відбулася 22 грудня у Київській школі економіки.

Під час події відбулася презентація проєкту «Бізнес — за якісні медіа», який розпочала ГО «Львівський медіафорум», Спілка українських підприємців і Центр журналістики Київської школи економіки. Також у рамках проєкту учасникам презентували декларацію на підтримку співпраці свідомих бізнесів і якісних медіа.

Першими підписантами стали представники компанії «Фармак» та групи компаній «Нова пошта». Під час дискусії представники цих компаній та провідні журналісти з видань «Українська правда» та «НВ» окреслили коло проблем, з якими разом стикаються бізнес і медіа, та домовилися співпрацювати задля економічного розвитку України. 

Мета проєкту — згуртувати бізнес навколо засобів масової інформації, що дотримуються професійних стандартів журналістики, створити етичну екосистему співпраці між бізнесом та медіа. 

«Чесний бізнес особливо зацікавлений у існуванні незалежних медіа, оскільки вони по своїй природі є лобістами ринкових реформ та захисниками підприємців», — пояснила Катерина Глазкова, виконавча директорка Спілки українських підприємців.

«Якісні медіа зазвичай також є бізнесом, тому добре розуміють бізнес-логіку та потреби українських підприємців», — додав Андрій Яніцький, керівник Центру журналістики Київської школи економіки. 

Дивіться повний запис дискусії за посиланням:

«Бізнес — за якісні медіа» є одним із компонентів проєкту «Якісні медіа для вразливих аудиторій», який реалізує ГО «Львівський медіафорум» за підтримки Міністерства Закордонних Справ, у справах Співдружності та розвитку Великої Британії.