Оберіть квиток

Квиток на медійну подію у Львові, Lviv Media Forum
LMF 2021 | Tickets
26.08-28.08
Квиток включає:
 • стартовий набір учасника;
 • повний доступ до всіх подій;
 • безкоштовне експрес-тестування на антиген SARS-CoV-2;
 • безкоштовний трансфер до локацій (Арена Львів та FESTrepublic);
 • обіди та кавоперерви;
 • вхід на вечірки та завершальний обід;
 • медіасадочок для дітей.
1700 UAH
Правила участь у Lviv Media Forum 2021 та публічна оферта

 Друзі, придбавши квиток, ви погоджуєтесь з правилами.  

Основні поняття:
Організатор — Громадська організація “Львівський медіафорум”, що відповідає за підготовку та проведення LMF 2021.
Учасник — фізична особа, що володіє квитком на LMF 2021, приймає умови участі та несе відповідальність за їх дотримання.
Подія — Lviv Media Forum 2021 (LMF 2021).

Час проведення: 26-28 серпня, 2021 року
Місце проведення: Львів
день 1 — Стадіон «Арена Львів», вул. Стрийська, 199
день 2-3 — !FESTREPUBLIC, вул. Старознесенська, 24-26. 

Пункт 1

1.1. Кожен учасник Lviv Media Forum 2021 автоматично погоджується з цими правилами, придбавши квиток.

1.2. Придбання квитка здійснюється за умови перерахування безповоротної фінансової допомоги на статутну діяльність Організатора у розмірі, вказаному на сторінці Події.

1.3. Кожен, хто не дотримується цих правил, може отримати відмову у вході на територію LMF 2021 або може бути виведений із місця проведення.

Пункт 2

2.1. Учасник зобов’язується дотримуватися чинних норм та обмежень, запроваджених на час події органами влади та місцевого самоврядування на території України та міста Львова, де відбуватиметься подія.
2.2. Для проходження реєстрації учасник повинен обов’язково пред’явити такі документи:

 • свідоцтво про повну вакцинацію, або ж негативний результат безкоштовного експрес-тесту на антиген SARS-CoV-2, проходження якого забезпечує організатор;
 • квиток на подію з унікальним QR-кодом.

2.3. Після пред’явлення свідоцтва про вакцинацію або результату тесту на антиген, а також ідентифікації квитка, кожен учасник отримає бейдж та браслет, котрі разом слугують пропуском на події LMF 2021. Зареєстрований учасник може взяти з собою дитину. Вхід дітей до 10 років – безкоштовний.
2.4. Просимо мати при собі документ, що засвідчує особу (у паперовому вигляді або у застосунку Дія).  До документів, що посвідчують особу, належать паспорт або посвідчення водія.
2.5. Організатор має право перевірити особу учасника при вході на територію події.
2.6. Кожен учасник LMF 2021 зобов’язується дбати про цілісність бейджа і браслета, не знімати його протягом усіх днів події та не передавати його третім особам. У разі самостійного зняття браслета, навмисного пошкодження браслета або передачі браслета третім особам, організатори події мають право вимагати від вас залишити місце проведення події без відшкодування вартості вхідного квитка.

2.7. На територію LMF2021 не допускаються учасники:

 • які порушили ці правила;
 • які відмовилися надавати організатору свідоцтво про вакцинацію або результати тесту на антиген SARS-CoV-2, котрий забезпечує організатор;
 • у стані алкогольного, токсичного, наркотичного чи інших видів сп’яніння;
 • які агресивно поводяться стосовно інших гостей і/або персоналу події;
 • які створюють дискомфорт іншим учасникам (на розсуд охорони);
 • які порушили або відмовляються виконувати ці Загальні положення та правила;
 • які порушили правила поведінки в громадських місцях, а також чинне законодавство України.

2.6. Проносити на територію події заборонено:

 • зброю, колючі та ріжучі предмети, газові балончики;
 • вибухові і легкозаймисті речовини, аерозолі;
 • дезодоранти і парфуми об’ємом понад 100 мл;
 • наркотичні, токсичні та психотропні речовини;
 • будь-які інші предмети, що можуть становити загрозу для учасників події. Організатори події та охорона вирішують, які з них становлять загрозу для інших учасників та організаторів події.

Пункт 3

3.1. У разі, вимушеної зміни формату заходу, спричиненої, зокрема, епідеміологічними обмеженнями, квиток не повертається та не переноситься, а його вартість не відшкодовується. Натомість організатор забезпечує кожному учаснику:

– пакет учасника LMF 2021, надісланий коштом організатора на поштове відділення, вказане учасником;
– доступ до закритої трансляції з можливістю інтерактиву зі спікерами;
– можливість купити квиток на участь в LMF 2022 за ціною ранніх пташок за умови наявності квитків;

3.2. Організатор не несе відповідальності за: травми і нещасні випадки, пов’язані з порушенням цих правил; речі, залишені без нагляду; автівки та інші засоби пересування, залишені на парковці події.

Пункт 4

4.1. Придбання квитка означає автоматичну згоду Учасника події на всі види фото- і відеозйомок його/ її персони (та/або його/її підопічних – малолітніх, неповнолітніх тощо осіб, які відвідали подію) і публічне використання цих матеріалів організаторами без отримання додаткової згоди з боку Учасника.
4.2. Організатору та його партнерам дозволяється використовувати отримані у результаті фото- та відеозйомок відповідні фотографії та/або аудіовізуальні твори, що містять зображення учасників події (та/або їх підопічних – малолітніх, неповнолітніх тощо осіб, які відвідали подію), без обмеження строку з дня проведення відповідних  фото- та відеозйомок на території всіх країн світу у будь-якій формі та будь-яким способом.
4.3. Придбавши квиток та/або фактично відвідавши територію події, учасник гарантує Організатору та його партнерам, що  використання фотографій та аудіовізуальних творів, що містять його/її зображення (та/або зображення його/її підопічних – малолітніх, неповнолітніх тощо осіб, які відвідали подію) на вищезазначених умовах не буде порушувати будь-які його/її  права, у тому числі особисті немайнові права, та не буде відкликати наданий згідно з цими положеннями дозвіл.
4.4. Учасник не може здійснювати прямі трансляції LMF 2021 без письмового погодження організаторами.

Пункт 5
5.1. Організатор має право змінювати і доповнювати ці правила на власний розсуд, опублікувавши нові правила на сайті lvivmediaforum.com.


Зверніть увагу:

Ми не передаємо інформацію третім особам, які допомагають надавати та виконувати наші замовлення та послуги для вас.

Платежі
Ми приймаємо платежі через EasyPay. Обробка платежів відбувається безпосередньо на сервісі EasyPay, включаючи інформацію, необхідну для обробки або підтримки платіжної інформації, таку як загальна вартість покупки та платіжна інформація.