Оберіть квиток

Правила участь у Lviv Media Forum 2021 та публічна оферта

 Друзі, придбавши квиток, ви погоджуєтесь з правилами.  

Основні поняття:
Організатор — Громадська організація “Львівський медіафорум”, що відповідає за підготовку та проведення LMF 2021.
Учасник — фізична особа, що володіє квитком на LMF 2021, приймає умови участі та несе відповідальність за їх дотримання.
Подія — Lviv Media Forum 2021 (LMF 2021).

Час проведення: 26-28 серпня, 2021 року
Місце проведення: Львів
день 1 — Стадіон «Арена Львів», вул. Стрийська, 199
день 2-3 — !FESTREPUBLIC, вул. Старознесенська, 24-26. 

Пункт 1

1.1. Кожен учасник Lviv Media Forum 2021 автоматично погоджується з цими правилами, придбавши квиток.
1.2. Кожен, хто не дотримується цих правил, може отримати відмову у вході на територію LMF 2021 або може бути виведений із місця проведення.

Пункт 2

2.1. Учасник зобов’язується дотримуватися чинних норм та обмежень, запроваджених на час події органами влади та місцевого самоврядування на території України та міста Львова, де відбуватиметься подія.
2.2. Для проходження реєстрації учасник повинен обов’язково пред’явити такі документи:

 • свідоцтво про повну вакцинацію, або ж негативний результат безкоштовного експрес-тесту на антиген SARS-CoV-2, проходження якого забезпечує організатор;
 • квиток на подію з унікальним QR-кодом.

2.3. Після пред’явлення свідоцтва про вакцинацію або результату тесту на антиген, а також ідентифікації квитка, кожен учасник отримає бейдж та браслет, котрі разом слугують пропуском на події LMF 2021. Зареєстрований учасник може взяти з собою дитину. Вхід дітей до 10 років – безкоштовний.
2.4. Просимо мати при собі документ, що засвідчує особу (у паперовому вигляді або у застосунку Дія).  До документів, що посвідчують особу, належать паспорт або посвідчення водія.
2.5. Організатор має право перевірити особу учасника при вході на територію події.
2.6. Кожен учасник LMF 2021 зобов’язується дбати про цілісність бейджа і браслета, не знімати його протягом усіх днів події та не передавати його третім особам. У разі самостійного зняття браслета, навмисного пошкодження браслета або передачі браслета третім особам, організатори події мають право вимагати від вас залишити місце проведення події без відшкодування вартості вхідного квитка.

2.7. На територію LMF2021 не допускаються учасники:

 • які порушили ці правила;
 • які відмовилися надавати організатору свідоцтво про вакцинацію або результати тесту на антиген SARS-CoV-2, котрий забезпечує організатор;
 • у стані алкогольного, токсичного, наркотичного чи інших видів сп’яніння;
 • які агресивно поводяться стосовно інших гостей і/або персоналу події;
 • які створюють дискомфорт іншим учасникам (на розсуд охорони);
 • які порушили або відмовляються виконувати ці Загальні положення та правила;
 • які порушили правила поведінки в громадських місцях, а також чинне законодавство України.

2.6. Проносити на територію події заборонено:

 • зброю, колючі та ріжучі предмети, газові балончики;
 • вибухові і легкозаймисті речовини, аерозолі;
 • дезодоранти і парфуми об’ємом понад 100 мл;
 • наркотичні, токсичні та психотропні речовини;
 • будь-які інші предмети, що можуть становити загрозу для учасників події. Організатори події та охорона вирішують, які з них становлять загрозу для інших учасників та організаторів події.

Пункт 3

3.1. У разі, вимушеної зміни формату заходу, спричиненої, зокрема, епідеміологічними обмеженнями, квиток не повертається та не переноситься, а його вартість не відшкодовується. Натомість організатор забезпечує кожному учаснику:

– пакет учасника LMF 2021, надісланий коштом організатора на поштове відділення, вказане учасником;
– доступ до закритої трансляції з можливістю інтерактиву зі спікерами;
– можливість купити квиток на участь в LMF 2022 за ціною ранніх пташок за умови наявності квитків;

3.2. Організатор не несе відповідальності за: травми і нещасні випадки, пов’язані з порушенням цих правил; речі, залишені без нагляду; автівки та інші засоби пересування, залишені на парковці події.

Пункт 4

4.1. Придбання квитка означає автоматичну згоду Учасника події на всі види фото- і відеозйомок його/ її персони (та/або його/її підопічних – малолітніх, неповнолітніх тощо осіб, які відвідали подію) і публічне використання цих матеріалів організаторами без отримання додаткової згоди з боку Учасника.
4.2. Організатору та його партнерам дозволяється використовувати отримані у результаті фото- та відеозйомок відповідні фотографії та/або аудіовізуальні твори, що містять зображення учасників події (та/або їх підопічних – малолітніх, неповнолітніх тощо осіб, які відвідали подію), без обмеження строку з дня проведення відповідних  фото- та відеозйомок на території всіх країн світу у будь-якій формі та будь-яким способом.
4.3. Придбавши квиток та/або фактично відвідавши територію події, учасник гарантує Організатору та його партнерам, що  використання фотографій та аудіовізуальних творів, що містять його/її зображення (та/або зображення його/її підопічних – малолітніх, неповнолітніх тощо осіб, які відвідали подію) на вищезазначених умовах не буде порушувати будь-які його/її  права, у тому числі особисті немайнові права, та не буде відкликати наданий згідно з цими положеннями дозвіл.
4.4. Учасник не може здійснювати прямі трансляції LMF 2021 без письмового погодження організаторами.

Пункт 5
5.1. Організатор має право змінювати і доповнювати ці правила на власний розсуд, опублікувавши нові правила на сайті lvivmediaforum.com.


Зверніть увагу:

Ми не передаємо інформацію третім особам, які допомагають надавати та виконувати наші замовлення та послуги для вас.

Платежі
Ми приймаємо платежі через EasyPay. Обробка платежів відбувається безпосередньо на сервісі EasyPay, включаючи інформацію, необхідну для обробки або підтримки платіжної інформації, таку як загальна вартість покупки та платіжна інформація.

Публічна оферта 

Основні поняття:

Відвідувач Сайту – особа, що відвідала сайт lvivmediaforum.com без мети розміщення Замовлення.

Користувач – фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови угоди і хто хоче оформити Замовлення на сайті  lvivmediaforum.com.

Покупець – Користувач, що розмістив Замовлення на сайті  lvivmediaforum.com з метою придбання товару для особистих потреб.

Продавець – фізична особа-підприємець, власник товарів, представлених у інтернет-магазині. Інтернет-магазин – Інтернет-сайт, розташований в мережі інтернет за адресою lvivmediaforum.com, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям. Сайт — lvivmediaforum.com Товар – квитки та інші товари, представлені до продажу на Сайті Продавця. Замовлення – належним чином оформлений запит Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, обраних на Сайті.

Загальні положення:

1.1. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою lvivmediaforum.com

1.2. Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче (далі – Умови продажу товарів). У разі незгоди Користувач зобов’язаний негайно припинити використання сервісу і покинути сайт lvivmediaforum.com.

1.3. Ці Умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена ​​на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.

1.4. Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її опублікування на Сайті, якщо не буде передбачено інше.

1.5. Угода (далі – Угода) вступає в силу з моменту відправки Покупцеві Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення без чи з авторизацією на Сайті, а також з моменту відправки Продавцем підтверджуючого смс-повідомлення з реквізитами до оплати.

1.5.1. Договір роздрібної купівлі-продажу Товару вважається укладеним з моменту видачі Продавцем Покупцеві касового або товарного чека або іншого документа, що підтверджує оплату товару.

1.5.2. Повідомляючи Продавцю свій e-mail і номер телефону, Відвідувач Сайту / Користувач / Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв’язку Продавцем, а також
третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов’язань перед Відвідувачами сайту / Користувачами / Покупцями, з метою здійснення розсилок рекламного і
інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутні і діючі акції та інші заходи Продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язань Покупцем в рамках Публічної оферти. Здійснюючи Замовлення, Користувач / Покупець погоджується з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.

1.6.Всі права і зобов’язання за укладеним з Користувачем Договором виникають безпосередньо у Продавця.

Предмет Угоди:

2.1.Предметом Угоди є надання можливості Користувачеві купувати для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, не пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою lvivmediaforum.com.

2.2. Дана Угода поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину. Товар та порядок здійснення покупки

3.1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії є ​​простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від
фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар описи / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару Покупець повинен звернутися в Службу підтримки клієнтів.

3.2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації.

3.3.Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов’язань перед
Покупцем.

3.4.У разі скасування повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю зручним для Продавця способом або ж
вартість анульованого Товару вираховується з суми Замовлення при здійсненні наступного Замовлення Покупцем.

3.5. Дата передачі Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку в разі наявності об’єктивних, на думку Продавця, причин.

Доставка замовлення:

4.1.Товар формується і доставляється на електронну пошту у вигляді підтвердження реєстрації лише після повної передплати Покупцем свого Замовлення.

Оплата товару:

5.1. Ціна товару вказується в гривнях і не включає в себе податок на додану вартість, у зв’язку з тим, що відповідний Продавець застосовує спрощену систему оподаткування.

5.1.1.Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів.

5.2. Ціна Товару вказується на Сайті. Що стосується неправильного вказівки ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження
Замовлення за виправленою ціною або анулювання Замовлення. При неможливості зв’язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим.

5.3. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.

5.4. Оплата Товару здійснюється Покупцем:

5.4.1. безготівковими коштами з використанням банківських карт при оформленні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Сайті з урахуванням знижок.
5.5. Продавець має право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування визначаються Продавцем самостійно і вказані на Сайті.

Повернення товару та грошових коштів:

6.1. Товар підлягає поверненню не пізніше, ніж за місяць до проведення події.

6.2. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару поштовим, банківським переказом (через ПриватБанк), а також шляхом перерахування на банківську карту (карта повинна бути емітована на території України; валюта карти – гривня).

Відповідальність:

7.1.Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині. Конфіденційність і захист інформації

8.1.Персональні дані Користувача / Покупця обробляється відповідно до Закону України від 01 червня 2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних».

8.2.Особисті дані збираються виключно з метою дотримання вимог, що діють в сфері регулювання податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку та відносин у сфері
реклами. Термін зберігання і обробки персональних даних становить 2 років.

8.3.Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг.

8.4. Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача / Покупця з його згоди.
Користувач / Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача / Покупця про замовлення і етапи його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем /Покупцем.

8.5. Продавець має право використовувати технологію «Cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам. Термін дії Публічної оферти

9.1.Справжня Публічна оферта вступає в силу з моменту його акцепту Відвідувачем Сайту / Покупцем, і діє до моменту відкликання акцепту Публічної оферти.

Додаткові умови:

10.1. Інтернет-магазин може бути тимчасово, частково або повністю недоступним, унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

10.2. До відносин між Користувачем / Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.

10.3. У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача / Покупця він може звернутися до Продавця по телефону або іншим доступним способом. Всі наявні суперечки, сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення компромісу, суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.