Третій набір на програму Local media innovations

ГО «Львівський медіафорум» оголошує новий прийом заявок від локальних онлайн-видань на акселераційну програму Local Media Innovations.


Мета програми — допомогти регіональним редакціям у період спаду економічної активності через пандемію коронавірусу впроваджувати інновації та працювати з аудиторією ефективніше.


У межах проєкту учасники отримають менторську підтримку та кошти, необхідні для впровадження інноваційних рішень, спрямованих на запуск цифрових форматів, активізацію взаємодії з аудиторією та підвищення організаційної та фінансової стійкості редакцій у час пандемії.


Участь у конкурсі можуть брати редакції регіональних онлайн-видань будь-якої форми власності.

Прийом заявок триватиме до 21 грудня


Для участі у програмі підтримки необхідно заповнити анкету: https://bit.ly/LMI_LMFНагадаємо, що за результатами попередніх наборів, інновації у своїх редакціях впроваджують Івано-Франківська агенція новин «КУРС», інформаційний портал Кіровоградщини «Гречка», «Gwara Media» із Харкова, «Біляївка.City» з Одещини, «ЗМІСТ» із Полтави, міський онлайн-журнал Івано-Франківська «Куфер» та незалежний центр журналістських розслідувань «Наші гроші. Львів».


Проєкт реалізується за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Все новости