Психологічна підтримка для журналістів

За статистикою, від 80 до 100 відсотків журналістів у своїй роботі ставали свідками подій, які їх травмували. Декого залякують й переслідують через професійну діяльність, хтось стресує від постійних новин про пандемію, а декого лякають думки про крихке майбутнє українського медіаринку.

 

Львівський Медіафорум у партнерстві із Центром психічного здоров’я та травматерапії “Простір надії” УКУ надає можливість українським журналістам отримати безкоштовну психологічну підтримку. 

  

Як взяти участь?

Звернутись безпосередньо в Центр психічного здоров’я та травматерапії “Простір надії” УКУ за телефоном 097 416 94 94 (з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 18.00), або написавши на адресу: [email protected].

У цьому проекті гарантуємо учасникам повну анонімність, тому не проводимо жодного відбору. Нагодою скористаються ті, хто звернеться першими!

 

Скільки триває програма?

Завдяки підтримці Міжнародний фонд “Відродження”, ми зарезервували для консультацій медійникам 100 годин. Зараз фахівці вже працюють із першими учасниками програми, тому якщо ви відчуваєте, що маєте таку потребу – також звертайтесь по допомогу.

 

Як все відбувається?

Консультації індивідуальні та проводяться онлайн. Тобто ви можете бути в будь-якій точці країни, працювати у всеукраїнському виданні чи невеличкому районному або міському медіа, бути штатним журналістом чи фрілансером, головне – мати бажання, час та доступ до інтернету.

Для початку вам призначать першу координаційну зустріч, під час якої фахівець визначить напрям подальшої роботи та скерує вас до відповідного спеціаліста.

 

Хто проводить консультації?

Із учасниками програми працюють фахівці Центру психічного здоров’я та травматерапії «Простір надії», який відкрився при Українському католицькому університеті в 2012 році.

Центр надає кваліфіковану психологічну / психотерапевтичну допомогу щодо поширених розладів та труднощів, як-от депресія, розлади тривоги, посттравматичний стресовий розлад, розлад адаптації, труднощі в переживанні втрати, стосунках та спілкуванні, невпевненість в собі тощо. Основні методи роботи – когнітивно-поведінкова терапія, схема-тепарія, EMDR.

 

Проект реалізується за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

до проєктів