Lviv Media Forum

Lviv Media Forum — це головна міжнародна медіаподія Центрально-Східної Європи, яка відбувається у Львові з травня з 2013 року.  

 

За 7 років подія об’єднала понад 5500 учасників; участь у лекціях, дискусіях, майстер-класах та обговореннях взяло 600 спікерів з 50 країн світу.  Ми створили екосистему людей, ідей та організацій, яка комплексно впливає на формування вільного демократичного медіаринку в Україні.

 

На майданчику медіафоруму лунали промови всесвітньо відомих журналістів, громадських діячів та людей, які змінювали цей світ за допомогою слова: Адам Міхнік,  Енн Епплбом, Пітер Померанцев, Бернар-Анрі Леві. Тут ділились своїм досвідом та дискутували медійники Reuters, Washington Post, BBC, The Wall Street Journal, The Guardian, Gazeta Wyborcza тощо.

 

Щороку на медіафорумі обговорюють важливі та актуальні для суспільства теми: свобода слова, корупція, війна, вільна журналістика, розвиток медіаринку, міжнародна політика тощо.

 

LMF — для людей, які щодня творять інформаційні продукти для суспільства:

 

✓ комунікаційників

✓ журналістів;

✓ маркетологів;

✓ медіаменеджерів;

✓ smm-менеджерів;

✓ блогерів;

✓ рекламників;

✓ бізнесменів;

та усіх охочих відвідати ТОП медіаподію Європи.

 

Lviv Media Forum — це якісні знання, неординарний досвід, атмосфера та чудове місце для продуктивних знайомств з професіоналами з різних куточків України та світу.

 

VIII Lviv Media Forum 2021 цьогоріч відбудеться 26-28 серпня. Слідкуйте за новинами на сайті lvivmediaforum.com та соціальних мережах.

до проєктів