Програма резиденцій для медійників від «Львівського медіафоруму»

Програма резиденцій для медійників від «Львівського медіафоруму» реагує на виклики та загрози, які постають перед журналістами та журналістками з України під час війни. 

 

У зв’язку з ускладненням умов роботи, значним навантаженням, фінансовими труднощами та підвищеним рівнем стресу ми пропонуємо стипендію, місце, час та простір для роботи журналістів та журналісток у Перемишлі (Польща). 

 

Цей проєкт покликаний створити умови для психологічного відновлення, сфокусованої роботи над власними проєктами, мережування і взаємопідтримки журналістів між собою та з європейськими колегами.

 

Хто може стати учасником/учасницею резиденції?

 

🔸 Журналісти або медійники, які звільнені від обов’язку проходити військову службу. 

🔸 Журналісти або медійники, які висвітлюють складні соціальні теми, пов’язані з війною.

🔸 Професіонали зі сфери медіа, які мають принаймні 2 роки професійного досвіду до початку війни.

🔸 Медійники, які мали досвід роботи на передовій та/або пережили травмуючі події. 

 

Програма резиденції передбачає надання стипендії, помешкання та робочого простору для створення медійних/мультимедійних проєктів у Перемишлі терміном на 1 місяць. Окрім того, для резидентів та резиденток буде організована серія професійних тренінгів та культурна програма. За бажанням учасників вони матимуть можливість проводити індивідуальні онлайн-сесії з україномовним психотерапевтом.

 

Перший етап резиденції тривав з 11 травня до 7 червня 2022 року. З результатами та відгуками учасників ви можете ознайомитись ось тут.

 

Проєкт реалізує ГО «Львівський медіафорум» за підтримки Європейського фонду за демократію (EED).

до проєктів