LMF 2023

LMF повертається в оновленому форматі, відповідному викликам й обмеженням воєнного часу.

 

Дата: 25-27 травня 2023 року.
Локація: Львів.

 

Фокусна тема: «Після війни або перед війною. Як цивілізації перемогти хаос».

 

У 1989 році, коли Тоні Джадт задумав свій magnum opus «Після війни», видавалося, що Європа позбулася воєнного минулого, і століття протистоянь добігають кінця. Проте виявилось, що для миру недостатньо права, інституцій та економічного процвітання. Нині в Україні триває повномасштабна агресія Росії, світова «вісь зла» міцніє, а західна цивілізація знову в передчутті великої війни за право демократичного світу існувати й бути собою. Вона видається абсурдною, проте абсурд як такий не стільки ознака цієї війни, скільки її кінцева мета. Війни, яку майбутнє веде із минулим, цивілізація із новітнім варварством, а життя зі смертю. І в цій дуелі медіа не лише літописці, але й секунданти.

 

Ми знаємо, як цивілізації занепадають. Але як цивілізації виживають? І що ми повинні зробити для цього? Відповіді на ці питання шукатимемо на LMF 2023.

 

Повний текст анонсу фокусної теми читайте тут.

 

Аудиторія LMF 2023

 

🔸 Закордонні й українські медіафахівці

🔸 Публічні інтелектуали

🔸 Дослідники й аналітики

🔸 Представники громадського сектору

🔸 Представники міжнародних організацій

🔸 Політики й дипломати

 

Спікери й спікерки LMF 2023

 

🔸 Джанін ді Джованні, письменниця, військова кореспондентка, керівниця The Reckoning Project, яка нині фіксує воєнні злочини в Україні.

 

🔸 Пітер Померанцев, журналіст, спеціаліст з медіа та пропаганди в сучасній Росії, професор Інституту глобальних питань Лондонської школи економіки.

 

🔸 Наталка Гуменюк, журналістка, співзасновниця та виконавча директорка Лабораторії журналістики суспільного інтересу, завдяки якій матеріали українських журналістів з’являються на обкладинках та перших шпальтах Time, The Guardian, The Washington Post, Die Zeit, The New York Times.

 

🔸 Сергій Сумлєнний, політолог, експерт з питань Східної Європи, директор центру European Resilience Initiative Center у Берліні.

 

Більше імен буде оприлюднено ближче до події.

 

Особливості формату LMF 2023


З безпекових міркувань IX LMF пройде в закритому форматі, вхід за запрошеннями.

 

Організатори забезпечать прямі трансляції подій із можливістю ставити запитання спікерам і спікеркам. Ідеї та рішення, напрацьовані на LMF 2023, будуть опубліковані для громадськості після завершення події.

 

Безпека

 

LMF 2023 відбудеться в укритті, яке спроєктоване й побудоване відповідно до стандартів приміщення подвійного призначення. Згідно з висновком Державної служби України з надзвичайних ситуацій, приміщення є безпечним і функціонує належним чином.

 

Як стати учасником чи учасницею LMF 2023

 

Якщо ви працюєте з глобальною проблематикою і готові активно долучатися до дискусій з міжнародною аудиторією, напишіть на електронну скриньку info@lvivmediaforum.com. Команда Львівського медіафоруму сконтактує з вами й повідомить, чи є змога долучитись до події наживо.

 

Програму та інформацію про спікерів буде опублікована згодом. Стежте за сторінками Львівського медіафоруму у Facebook, Instagram і Twitter.

 

до проєктів