Fight for Facts

Львівський медіафорум у співпраці з німецькою організацією n-ost реалізує проєкт з протидії дезінформації Fight for Facts.

 

Інформаційна боротьба є складовою українського спротиву з перших днів війни, а під час повномасштабного вторгнення стала ще важливішою. Розуміючи це, РНБО створила Центр протидії дезінформації, а медійники і медійниці роблять все, щоб у Росії не виходило маніпулювати фактами на свою користь. Наприклад, команда Vox-Україна щодня готує огляд пропагандистських наративів, а команда Інституту Масової Інформації викрила проросійську мережу телеграм-каналів.

 

Львівський медіафорум долучився до спільної справи. Минулого року ми створили «Західноукраїнську мережу з протидії дезінформації», а тепер представляємо ще один проєкт — Fight for Facts.

 

«Ситуація, що склалась після 24 лютого, є для нас викликом. З такою навалою фейків українські медійники стикаються вперше в історії. Вперше вони мають водночас протидіяти російським маніпуляціям як у себе вдома, так і на тимчасово окупованих територіях і за кордоном. Це дуже велика за обсягом і важлива робота, яка впливає на хід війни. Щоб допомогти і підтримати колег ми запустили спільний проєкт з n-ost», — Катерина Акварельна, проєктна менеджерка Львівського медіафоруму.

 

Мета Fight for Facts — допомагати українським медіа у протидії дезінформації. Це передбачає роботу за двома напрямками: освітнім та організаційним.

 

У рамках проєкту відбудеться 4 тренінги, під час яких редакції покращать навички створення контенту та його просування у соцмережах. Дізнаються, як протидіяти фейкам та убезпечити себе й свою аудиторію від російських впливів. 

 

I подія: Контент під час війни: як мимоволі не допомогти ворогу. Конспект закритого тренінгу Отара Довженка.

 

Більше про тренінги розповідатимемо на наших сторінках у соцмережах: 

🔸 facebook.com/LvivMediaforum;

🔸 instagram.com/lvivmediaforum/;

🔸 twitter.com/lvivmediaforum.

 

Якщо у вас виникнуть запитання, звертайтесь до координаторки проєкту: akvarelna@lvivmediaforum.com.

 

до проєктів