Медіаконференція LMF

LMF — це головна міжнародна медіаподія Центрально-Східної Європи, яка відбувається у Львові з травня 2013 року.

За 10 років подія об’єднала понад 5500 учасників; участь у лекціях, дискусіях, майстер-класах та обговореннях взяли 600 спікерів з 50 країн світу. Ми створили екосистему людей, ідей та організацій, яка комплексно впливає на формування вільного демократичного медіаринку в Україні.

На майданчику LMF лунали промови всесвітньо відомих журналістів, громадських діячів та людей, які змінювали цей світ за допомогою слова: Адам Міхнік, Енн Епплбом, Пітер Померанцев, Бернар-Анрі Леві. Тут ділились своїм досвідом та дискутували медійники Reuters, Washington Post, BBC, The Wall Street Journal, The Guardian, Gazeta Wyborcza тощо.

Щороку на LMF обговорюють важливі та актуальні для суспільства теми: свобода слова, корупція, війна, вільна журналістика, розвиток медіаринку, міжнародна політика тощо.

LMF — для людей, які щодня творять інформаційні продукти для суспільства: комунікаційників, журналістів, маркетологів, медіаменеджерів, smm-менеджерів, блогерів, рекламників, бізнесменів тощо.

Подію корисно відвідати всім, хто цікавиться інформаційним простором України та світу. Тож ми пропонуємо кожному потрапити на головну медіаподію Європи.

LMF — це якісні знання, неординарний досвід, атмосфера та чудове місце для продуктивних знайомств з професіоналами з різних куточків України та світу. Тут ми отримуємо колосальний досвід і вчимося здоровим і життєздатним засадам ЗМІ. 

Дати LMF 2024 будуть анонсовані згодом.