У Львові стартував VI Lviv Media Forum

17.05.2018

Головна тема найбільшої медійної події країни у 2018 році — “Коли все стає медіа”.Традиційно Львівський медіафорум зібрав близько 850 учасників, серед них – 112 спікерів із 17 країн світу.

“Нам важливо, щоб такі події як LMF розвивались. Медіа індустрія постійно стикається з різноманітними викликами – про які ви знаєте краще ніж я, – звернувся до учасників Львівського медіафоруму голова представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі. – Зокрема, це фейкові новини, інформаційні атаки, відхід тредиційних медіа моделей, питання безпеки і приватності різних медіа платформ. Медіа також стикаються із політичним тиском, тому для нас важливо підтримувати незалежні медіа.
Однією із ключових рис медіа в Україні – розвиток розслідувальної журналістики. Ці журналісти роблять роботу, з якою не справляються правоохоронні органи України. Ми підтримуємо цей напрямок також.  Як і вашу боротьбу із раком країни – корупцією”.

Міський голова Львова Андрій Садовий закликав журналістів, учасників Львівського медіафоруму, ніколи не боятися говорити правду: “Цей форум особливий: тут є атмосфера довіри, яку створюєте ви. Я завжди вважав, що журналіст –  це та людина, яка має покликання. І треба мати дуже велику мужність не боятися говорити правду. Я маю одне прохання: ніколи не боятися говорити правду, якої б складною вона не була”.

На форумі відбуватимуться дискусії та презентації у рамках декількох тематичних потоків — діджітал, розслідування, контент, політика, монетизація. Серед новинок LMF-2017 — дискусії про футбольну журналістику, державні комунікації та панель про освітні та грантові можливості для медіа й журналістів.

VI Lviv Media Forum організований за підтримки Вишеградського Фонду, Національного Фонду на підтримку Демократії NED, Представництва ЄС в Україні, Посольства США в Україні. Генеральний партнер — інвестиційна компанія Dragon Capital. Організатори — ГО “Львівський медіафорум” та Школа журналістики УКУ. Форум відбувається за сприяння Львівської міської ради.