Набір на програму Media Emergency Fund

Стартує останній набір на програму Media Emergency Fund

ГО «Львівський медіафорум» оголошує останній набір програму Media Emergency Fund.
У межах цього відбору ми готові фінансово підтримати виготовлення матеріалів у стилі Solution journalism від українських редакцій.

Що саме підтримує Фонд?

Ми очікуємо серію з 3-5 журналістських матеріалів, які не просто підіймають актуальні соціальні проблеми, а й демонструють успішні приклади їхнього вирішення. У межах цього відбору ми надаватимемо пріорітет на створення caption-відео для соціальних мереж, але традиційно підтримаємо й виготовлення текстових матеріалів. 

Важливо! Заявки на новинні формати, колонки, персональні блоги не підтримуватимуться!

Який фокус журналістських матеріалів у пріоритеті?

– Історії успіху громадських ініціатив та об’єднань у розв’язання соціальних питань;
– Історії солідаризації локальних громад;
– Розповіді про соціально спрямовані ініціативи підприємств та компаній, котрі мають значний вплив на локальні спільноти;
– Практичні кейси, що демонструють ефективні кроки для подолання наслідків кризи для бізнесу та суспільства;
– Способи подолання психологічних і соціальних проблем;
– Приклади конструктивної взаємодії між громадянами і тими, хто професійно виконує свої обов’язки в кризових умовах (медики, поліція, водії громадського транспорту, представники торгових мереж, держслужбовці тощо).

Редакції та виконавці нестимуть особисту відповідальність за якість опублікованих матеріалів, а також за дотримання етичних норм та професійних стандартів. Організатори залишають за собою право відмовити в оплаті матеріалів, які міститимуть грубі порушення журналістських стандартів, якщо це буде підтверджено експертизою.

Хто може подаватись?

Заявником має бути незалежне медіа будь-якої організаційно-правової форми медіа в особі головного редактора або уповноваженого представника.

Скільки коштів можна отримати? 

У Фонді закладена фіксована оплата – 2 тисячі гривень за текстовий матеріал та 5 тисяч гривень на виготовлення відео матеріалу. 

Де і як зголошуватись?

Для участі у програмі підтримки необхідно заповнити заявку: bit.ly/LMF_MEF4

Дедлайн: 29 липня 2020 року.

Заявка повинна містити обґрунтовану тематично та форматно серію матеріалів.

Маєте запитання?

Пишіть менеджерці проєкту Оксані Лазаренко на мейл: oksana.lmf@gmail.com.

Програма Media Emergency Fund реалізується за фінансової підтримки The National Endowment for Democracy (NED),  Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні та Посольства Чеської Республіки в Україні. 

Медійна спільнота — донори, громадські організації та фонди, які також хочуть долучитися до підтримки #медіа_здорової_людини, можуть зголошуватись на info@lvivmediaforum.com.

до новин