Новий набір на програму Local Media Innovations

Стартує новий набір на програму Local Media Innovations

ГО «Львівський медіафорум» оголошує новий прийом заявок від локальних онлайн-видань на акселераційну програму Local Media Innovations. Мета програми допомогти редакціям покращити взаємодію з читачами, наростити аудиторію та адаптувати контент до її потреб.

У рамках 5-місячного проєкту учасники отримають менторську підтримку та консультації від провідних експертів Deutsche Welle Akademie, а також кошти, необхідні для впровадження інноваційних рішень, спрямованих на запуск цифрових форматів, активізацію взаємодії з аудиторією та підвищення організаційної стійкості. 

Участь у конкурсі можуть брати редакції регіональних онлайн-видань будь-якої форми власності. Прийом заявок триватиме до 31 серпня. Для участі у програмі підтримки необхідно заповнити анкету:  bit.ly/2YkDQ0x 

Про результати відбору ми повідомимо не пізніше 8 вересня.

Якщо маєте додаткові запитання пишіть нам на пошту info@lvivmediaforum.com.

 Нагадаємо, що за результатами попереднього набору, інновації у своїх редакціях вже впроваджують івано-франківська агенція новин КУРС, інформаційний портал Кіровоградщини «Гречка», Gwara Media із Харкова, Біляївка.City з Одещини та ЗМІСТ із Полтави.

Проєкт реалізується за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини у рамках програми «Розбудова співпраці з громадянським суспільством у країнах Східного партнерства та в Росії» спільно з n-ost та DW Akademie.

до новин