Школа літературної журналістики: як це було

03.10.2017

Всередині вересня “Львівський медіафорум” провів Школу літературної журналістики. 15-ро студентів Школи вчилися писати про літературу для українських медіа. Кураторками їхнього навчання стали блискучі Анастасія Левкова (письменниця та культурний менеджер) і Ганна Улюра (літературна критикиня).

Школа стала частиною програми ПЕН-конгресу, що в той самий час проходив у Львові. Завдяки партнерству з Конгресом, “Львівський медіафорум” залучив до співпраці топових іноземних та українських письменників. Маркета Хейкалова (Чехія), Елізабет Осбрінк (Швеція), Малік Діарра (Франція), Андрій Курков (Україна), Олена Стяжкіна (Україна) погодилися на інтерв’ю нашим студентам. Ще частина учасників вчилася писати рецензії – створили матеріали про всесвітньо відомих учасників ПЕН-клубу Пола Остера, Пітера Померанцева, Адама Загаєвського та інших.

Ми неймовірно вдячні нашому партнеру – Lviv 2017 PEN International Congress – та усім студентам Школи літературної журналістики за те, що долучилися до втілення проекту.

Посилання на кожен матеріал Школи, що вийшов у ЗМІ, можна знайти на Facebook-сторінці Львівського Медіафоруму.