Як працювати у напрямку журналістики рішень

Як працювати у напрямку журналістики рішень

У 2020 році команда Львівського медіафоруму реалізувала програму Media Emergancy Fund, у межах, якої фінансову підтримку отримали 42 регіональні редакції. Вони створили 318 журналістських матеріалів різних жанрів та форматів (репортажі, аналітичні тексти, подкасти, відеоісторії, інтерв’ю чи мультимедійні історії) у напрямку solutions journalism, які були спрямовані на збільшення громадської солідарності та активності.

У час глобальних криз журналістика рішень може активізувати громади та протидіяти відчуттю безсилля. Для будь-яких великих змін потрібні дії уряду, але є люди, які здатні розв’язувати певні проблеми на локальному рівні. Тому журналістика рішень сприяє зміні дискурсу, допомагає шукати ідеї та інші ракурси.

Що ж таке журналістика рішень і як працювати в цьому напрямку? 

Ми зібрали інформацію, яка допоможе журналістам, студентам або викладачам зрозуміти усе про формати, особливості та приклади матеріалів на основі рішень. Як створювати актуальні та важливі матеріали та як загалом цей напрям впливає на суспільство читайте на сайті — solutionjournalism.lvivmediaforum.com .

до новин