Проект #StayAtHome Media Stories by LMF

Приєднуйтесь до нового проекту #StayAtHome Media Stories by LMF

Ми довго думали, як можна компенсувати відсутність Lviv Media Forum 2020, і зрозуміли, що ніяк. 

На форумі в промислових масштабах ми виробляємо радість, енергію й креатив через близьке й довірливе спілкування людей зі всього світу. На жаль, наш світ на паузі й зібрати у Львові однодумців неможливо. 

Однак ми переконані, що залишити вас без мінімальної дози LMF буде жорстоко і не по-людськи. Тому попри все ми знайшли спосіб, як забезпечити вам порцію радості та натхнення. Древні греки казали: «Якщо ми не можемо прийти на Lviv Media Forum, то завжди можна запросити Lviv Media Forum прийти до нас!».

Отож, щотижня ми влаштовуватимемо онлайн-зустрічі зі спікерами LMF. Наші друзі з різних куточків світу ділитимуться тим, як пандемія змінила їх роботу та що допомагає медіа в час глобальної кризи робити історії потрібними та видимими для своєї аудиторії.

До онлайн-спілкування з нами вже готуються бог SMM-стратегій Франак Вячорка, Пулітцерівський лауреат та віртуоз людських історій Том Холман, Юсуф і Сумайя Омар – відеографи, котрим вдалося перетворити сторітелінг в інструмент локальних змін, а також Кірстен Хан, лідерка транскордонної мережі репортерів Азії, чиї матеріали кидають виклик спрощенню ідей та сприйняття. І це – лише початок!

Аби долучитися до розмови, реєструйтеся за посиланням: www.bit.ly/StayAtHome_LMF

Учасники отримають лист із часом вебінарів та посиланням на трансляцію. 

до новин