Презентація Конгресу культури Східного Партнерства на Lviv Media Forum

25.05.2015

У перший день Lviv Media Forum, 28 травня, о 16.30. відбудеться арт-презентація ІІІ Конгресу культури Східного Партнерства, який Львів приймає 4-6 вересня 2015 року.

Понад 10 країн, більше 500 учасників, близько 100 мистецьких акцій, п’ять актуальних тематичних панелей – таку програму пропонує ІІІ Конгрес культури Східного Партнерства: «Місія культури в часи криз». До слова, медіа-складову тематичної панелі «Комунікації культури» буде курувати Lviv Media Forum як партнер Конгресу.

Спеціально для Lviv Media Forum Конгрес культури готує тематичну арт-інсталяцію Влодка Кауфмана та Сергія Радкевича безпосередньо у холі Медіафоруму, де і відбудеться презентація Конгресу від Рафала Козінського та Зураба Аласанії 28 травня о 16.30.

Для учасників Lviv Media Forum Конгрес культури пропонує особливу опцію: долучитися до спільного формулювання місії культури в часи криз. У каталогах Конгресу на останній сторінці прихована листівка, яку організатори пропонують заповнити і залишити на стенді Конгресу. Автори п’яти найцікавіших формулювань 29 травня отримають у подарунок вечерю та квиток на концерт фіналіста Sziget «BEDZVIN violoncello» у арт-кафе «Квартира 35», а також запрошення від Конгресу культури на 4-6 вересня з покриттям витрат на проживання та транспорт у межах України.

http://epccongress.lviv.ua/
info@epccongress.lviv.ua
+380503703826