Напередодні виборів регіональних журналістів запрошують на тренінги

04.09.2015

Напередодні місцевих виборів для регіональних журналістів проведуть триденні тренінги в Одесі 18-20 вересня та у Львові 24-26 вересня. Під час навчань журналісти отримають інформацію щодо нового виборчого законодавства, політичних аспектів та інноваційні інструменти для відслідковування виборчих кампаній.

Тренінги «Політична освіта для представників регіональних ЗМІ» організовує ГО «Львівський Медіафорум» та «Інститут Політичної Інформації» за підтримки Фонду Розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Юлія Сербіна (ГО «Сприяння міжкультурному діалогу») обіцяє розповісти про особливості нового закону «Про місцеві вибори» та права і можливості журналістів під час виборів.

Ярослав Юрчишин (Реанімаційний Пакет Реформ) розповідатиме про особливості спілкування з політиками під час виборів,  організацію співпраці виборчих штабів і види заходів виборчої кампанії.

Галина Петренко («Телекритика») говоритиме про розмежування інформації, агітації та політичної реклами під час виборів.

Віталій Мороз, («Інтерньюз-Україна») розкриватиме способи використанні інноваційних інструментів для відслідковування виборчої кампанії – від Twitter до Facebook, Storify.

Настя Станко (hromadske.tv) поділиться досвідом, як проводити розслідування з допомогою Google maps, ingstagram та foursquare, як перевіряти інформацію та використовувати соцмережі для лонгрідів.

Аби взяти участь у конкурсі, необхідно заповнити заявку до 9 вересня 2015 р.(до 16:00): лінк. Оголошення результатів – 14 вересня 2015 р. на особисту електронну скриньку.

До у часті у тренінгу у Львові запрошуються журналісти, які працюють в регіональних ЗМІ Львівської, Чернівецької, Закарпатської, Івано-Франківської і Тернопільської областях, а в Одесі – Одеської, Миколаївської та Херсонської областях та АР Крим.

Організатори покривають витрати на проживання (3 дні), харчування і транспортні витрати (доїзд до Одеси/Львова і назад). Також учасники забезпечуються навчальними матеріалами.

Анкета: http://bit.ly/1hYWJP0