Як працювати у напрямку журналістики рішень

Набір на програму «Журналістика рішень для локальних медіа» від Львівського медіафоруму

Львівський медіафорум оголошує набір на нову програму для локальних медіа, яка спрямована на впровадження практик «журналістики рішень» в українських онлайн-виданнях.

За результатами конкурсного відбору три редакції отримають менторський супровід та пройдуть обов’язкові тренінги зі створення якісного контенту у стилі журналістики рішень. Окрім цього, отримають фінансову підтримку на виготовлення та промоцію матеріалів.

 Обов’язкові вимоги до участі:

  • Редакції мають бути спроможні створювати та публікувати у рамках програми 4–5 матеріалів на місяць
  • Визначення однієї конкретної людини з навичками написання професійних журналістських матеріалів та бажанням працювати з журналістикою рішень упродовж всього терміну проєкту (квітень — вересень 2021 року).

Участь у конкурсі можуть брати локальні онлайн-видання будь-якої форми власності, заповнивши форму за посиланням — bit.ly/solutionjournalism_program

Дедлайн подання заявок 18 квітня 2021 року.

Проєкт реалізовує ГО «Львівський Медіафорум» у рамках Transition Promotion Program за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

 Для додаткових запитань звертайтесь на пошту stets@lvivmediaforum.com

Журналістика рішень — це підхід до створення матеріалів, що пропонують варіанти розв’язання актуальних соціальних проблем. Впровадження цього напрямку допоможе локальним редакціям стати агентами змін та працювати на користь своєї аудиторії та громади.

Більше про формат та приклади матеріалів шукайте за посиланням: solutionjournalism.lvivmediaforum.com

до новин