Фон, Львівський медіафорум

Медіакемп для журналістів з Молдови, Білорусі, Вірменії, Грузії та України

Lviv Media Forum оголошує набір на Медіакемп для журналістів, котрі пишуть на міжнародні теми. Проєкт спрямований на розвиток і зміцнення професійних контактів між журналістами України, Білорусі, Грузії, Молдови та Вірменії та експертним середовищем. 

  • якщо вам бракує професійних контактів з колегами з-за кордону, аби створювати якісні матеріали, отримувати допомогу зі збором інформації чи перевіряти факти; 
  • якщо вам необхідно поглибити розуміння медіапроцесів на пострадянському просторі та нав’язати контакти з експертами; 
  • якщо для професійного росту вам необхідний обмін досвідом із колегами з інших країн,

подавайте заявку на участь у Медіакемпі. Протягом тижня журналісти з України, Білорусі, Грузії, Молдови та Вірменії детально аналізуватимуть процеси на пострадянському просторі, братимуть участь у зустрічах та дискусіях з експертами, знайомитимуться з українськими медіа та громадськими організаціями. Окрім того, учасники Медіакемпу проведуть перезнтації для колег з інших країн з коротким оглядом політичної та економічноїї ситуації у своїх державах.

Програма підійде для журналістів та аналітиків, чия професійна діяльність — це висвітлення подій на пострадянському просторі та аналіз розвитку регіону. Якщо ви журналіст-міжнародник, шукаєте контактів із колегами з сусідніх країн, висвітлюєте теми Центрально-Східної Європи чи досліджуєте розвиток медіаіндустрії у регіоні – щиро заохочуємо вас подаватися на участь в Міжнародному Медіакемпі.

Захід пройде у Львові з 20 по 27 вересня. Організатори покривають витрати на квитки до Львова, медичну страхівку, а також забезпечують проживання і харчування під час інтенсиву. Окрім того, всі учасники отримають можливість безкоштовно відвідати VIII Lviv Media Forum, найбільшу медійну конференцію Центрально-Східної Європи, котра пройде у Львові у травні 2021 року та збере 1000 медійників з 25 країн світу.

Перед поїздкою в Україну всім відібраним учасникам потрібно пройти тестування на COVID-19. Вартість тесту буде відшкодовано організаторами. У випадку, якщо вас цікавить участь у програму, проте з огляду на карантинні обмеження ви не маєте можливості приїхати до Львова, організатори розглядають можливість забезпечити участь у програмі онлайн.

Щоб податися на участь в Медіакемпі, потрібно до 31 серпня заповнити анкету за посиланням. Результати відбору учасників будуть оголошені 5 вересня.

Ви можете поставити усі питання, що виникають щодо участі в Медіакемпі, написавши листа на info@lvivmediaforum.com

Більше про проекти ГО “Львівський Медіафорум” є на сайті організації lvivmediaforum.com

до новин