Lviv Media Forum фон

Медіакемп-2021 для журналістів Вишеградської четвірки та України

ГО «Львівський медіафорум» оголошує відбір учасників на новий проєкт для журналістів-міжнародників – Медіакемп-2021, який відбуватиметься у Львові з 26 серпня по 1 вересня.

Запрошуємо медійників з України та з країн Вишеградської четвірки (Польщі, Чехії, Угорщини й Словаччини) подавати заявки до 15 червня.

Медіакемп допоможе представникам різних країн створити міцну мережу професійних контактів між журналістами та експертним середовищем України, Польщі, Угорщини, Словаччини та Чехії. Завдяки серії лекцій, дискусій і презентацій учасники отримають розуміння внутрішніх процесів в Україні та зможуть робити якісні матеріали про українські події для іноземних медіа.

До участі запрошуємо медійників, які висвітлюють міжнародні події (зокрема події Центрально-Східної Європи), та відчувають брак контактів як із колегами з регіону, так і з експертами, чиї коментарі необхідні при створенні журналістських матеріалів.

Частиною програми Медіакемпу є участь у найбільшій медійній конференції Центрально-Східної Європи — VIII Lviv Media Forum 26-28 серпня. Подія збирає понад тисячу професіоналів з усього світу, щоб обговорити головні тренди та виклики медіаіндустрії.

Участь у Медіакемпі є безкоштовною для відібраних учасників. Організатори покривають витрати на проїзд, проживання та харчування. Водночас кемпери зобов’язані виконати усі встановлені державою Україна карантинні вимоги, які будуть діяти на момент проведення заходу. Якщо через епідеміологічні обмеження в’їзд іноземцям в Україну буде заборонено, Медіакемп відбудеться в онлайн форматі.

Для участі у Медіакемпі заповнюйте анкету за посиланням bit.ly/mediacamp_2021 до 15 червня, 15:00 за київським часом: 

Переможці відбору будуть оголошені 1 липня 2021 р.

У випадку виникнення запитань щодо участі звертайтесь за електронною адресою координаторки проєкту lypynska@lvivmediaforum.com

Більше про ГО «Львівський Медіафорум» дивіться на сайті організації lvivmediaforum.com 

Медіакемп-2021 реалізовано у співпраці з громадськими організаціями The Endowment Fund for Independent Journalism (Чехія), Center for Independent Journalism (Угорщина), Outriders (Польща), Slovak Security Policy Institute (Словаччина).

Проєкт реалізовано за підтримки Visegrad Fund.

до новин